İstanbul'da Karavan Parkı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 253
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 201,708

Etiketler
Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı

parking' Alıntı:
Memduh beyin onundeki karavan benimdi. aksam isimiz ciktigi icin erken ayrildik.. Size yemek verende bendim.. Afiyet olsun. Yine bekleriz..

Ooo.Yalın bey ..kahve derken, yemek.Salacak ta oluyorum yaz akşamları çoğunlukta.Karşıdan bi selektör yapın yarım saatte ordayım :smiley: :D ;D

Siz selektorleri yanmis kabul edin. Bizimde orada ilk mangalimizdi. Nasip sizeymis her zaman bekleriz.. Buna benzer yerler varsa birliktede gidebiliriz. Selamlar

parking' Alıntı:
Siz selektorleri yanmis kabul edin. Bizimde orada ilk mangalimizdi. Nasip sizeymis her zaman bekleriz.. Buna benzer yerler varsa birliktede gidebiliriz. Selamlar
Bu hafta sonu, şimdilik son düğünümüzü yapıp pazartesi güneye kaçıyorum çünkü karavanım(çekme) orda.Bir aksilik olmazsa ekim sonu gibi dönüyorum istanbula.Yazışmalarınızdan ortaya çıkan samimi yaklaşımınıza güvenerek yaptığım yorumlara verdiğiniz yanıtlara ve içtenliğinize teşşekkür ediyorum.

Bu cumartesi gidelim mi suraya Omer? Ne dersiniz gezenbilir?

Herkese merhaba, internetten biraz araştırma yaptım ve gördüğüm kadarı ile burada gayet tecrübeli insanlar var. Ben İspanya'dan öğrenci değişim programı ile İstanbul'a gelecek bir arkadaşım için ufak bir araştırma yaptım. Onun düşüncesi bu kışı burada karavan ile geçirmek. Bana bu sayfada söz konusu olan Sarayburnu'ndaki parkı sormuş. Bütün mesajlarınızı okudum, ilk intibam olumlu ancak yine de emin olmak için direkt olarak sormak istedim. Size bu üniversite öğrencisi arkadaşımın bu kışı bu parkta karavan ile geçirmesi fikri nasıl geliyor? Gerçi yaz kış kalan olduğundan bahsedilmiş... Güvenlik tabii ki öncelikli olarak sorduğu şey. Elektrik ve su olup olmadığını tam olarak anlayamadım, abone olunca "bir şekilde" hallediliyor sanırım, öyle mi? Yardım edebilirseniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar güzel bir paylaşım aslında istanbulun muhtelif yerlerinede olsa çok güzel olur ayrıca parlaşım için teşekkürler

Yalın beyin davetine birtürlü icabet edemedim :( ama 2-3 sabahdır dikkat ediyorum gercekten cok kalabalık karavan mekanı oldu...karavanlar alana sığmadığından yol kenarındaki cepde bile duruyor...gercekten merak ediyorum, mutlaka gideceğim..ama önce Küheylana kavuşayım :smiley:))))))

Bende sık sık görüyorum orayı. Gerçekten çok sayıda yabancı ve güzel karavan var. Karavancılar hemen yanındaki ağaçlık bölgenin altına yemyeşil çimlerin üzerine masa koltuklarını kurmuşlar keyfini çıkarıyorlar. Mayolu plaj havlusuyla gezen birisini de gördüm. Belki denize bile giriyorlardır.

parking' Alıntı:
Elektrigi icinde su tuvalet icinde aylik 100TL oduyorum..

Günlüğü 20 tl den aylık 600 tl+birde 100 tl elektrik ve su için mi ödüyorsunuz? (toplam 700 tl)
yokse ben mi yanlış anladım.lütfen fiyatları park +elektirk+su olarak (aylık) tekrar belirtirmisiniz.teşekkürler

vaulth' Alıntı:
Günlüğü 20 tl den aylık 600 tl+birde 100 tl elektrik ve su için mi ödüyorsunuz? (toplam 700 tl)
yokse ben mi yanlış anladım.lütfen fiyatları park +elektirk+su olarak (aylık) tekrar belirtirmisiniz.teşekkürler

hayır her şey içinde aylık 100 Tl

İstanbula ilk geçişimde mutlaka uğrayacağım bu mekana...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.