Iveco Daily 35e10 Van

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OktayS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,887

IVECO DAILY 35.10 karavan için ugun mu?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Etiketler

IMG 1347

Hocam çok güzel olmuş, hayırlı olsun kazasız belasız keyifli geziler dilerim. Benim merak ettiğim toplam tadilat kaça maloldu acaba. Bir de ruhsattır sigortadır evrak işlerinde bir pürüz var mı?

Hocam çok güzel olmuş, hayırlı olsun kazasız belasız keyifli geziler dilerim. Benim merak ettiğim toplam tadilat kaça maloldu acaba. Bir de ruhsattır sigortadır evrak işlerinde bir pürüz var mı?

Teşekkür; Kaporta boya dizayn dönüşüm 35.000 2000 sigorta 800 vergi 1500/2000 ruhsat ve proje muayenesi 40.000 civarı zevkime ve kullanım amacıma göre projelendirdim sorun çıkmadı.
1a1747f190e22d45aeca1224e90f15f9

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba; İveco'culardan bir ricam olacak kırsalda kullanabilmem için differensiyel kilidi olması gerektiğine inanıyorum. Daha önce böyle bir uygulama yapan var mı acaba içinizde, ya da konu hakkında bilgisi olan. Teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri