Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasan.okuyucu.180 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 277
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 185,610
Ynt: Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

Kaan bey teşekkürler aynen Dediğiniz gibi ne yapacağımı da bilemedim. Mobil telefonla hersey anında ve hizli oluyor imalatlar sevam ediyor ama bu Yüzden foto veremiyorum ...çözeceğiz insallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler
Ynt: Iveco Daily Panelvandan Karavan Dönüşümü

Açıklama için teşekkür ederim.Henüz anlayamadığım şey ise mesaj niyetine neden sadece"." yazılır,anlamı manası nedir.Ayrıca diger mesajlar bir kaç kopya iken; bu, içeriği sadece "." olan mesaj neden arka arkaya sayfalar dolusu geliyor.
Saygılar

ince999' Alıntı:
Açıklama için teşekkür ederim.Henüz anlayamadığım şey ise mesaj niyetine neden sadece"." yazılır,anlamı manası nedir.Ayrıca diger mesajlar bir kaç kopya iken; bu, içeriği sadece "." olan mesaj neden arka arkaya sayfalar dolusu geliyor.
Saygılar
sayin ince aynı fotoları silmeye çalışıyorum fakat silinmiyor ben de sadece nokta koyarak azaltmaya çalıştım .

Hasan abi bu kumas ıle kapladıgın neresi tam olarak onu anlayamadım..Heralde Söför mahali yanlışsa düzelt lütfen.
bencede çok güzel olmuş ama abim Atilla abi deri uyguladı bu son yaptığı araçta.
gri tonlarda muhteşem bi görüntüsü oldu acaba sökmüşken derimi kaplasaydın.Geriçi Atilla abi araçın iç kasa kısmını yani karavan bölgelerini kapladı söför kısmını elledimi onla ilgili bir şey koymamış..
ama buda şahane tabiii.
kolaylıklar dilerim.

hasan.okuyucu.180' Alıntı:
sayin ince aynı fotoları silmeye çalışıyorum fakat silinmiyor ben de sadece nokta koyarak azaltmaya çalıştım .

"SİLDİM" yazsaydınız noktayı merak etmezdik.İzahat için tekrar teşekkür ederim

KağanÖner' Alıntı:
Hasan abi bu kumas ıle kapladıgın neresi tam olarak onu anlayamadım..Heralde Söför mahali yanlışsa düzelt lütfen.
bencede çok güzel olmuş ama abim Atilla abi deri uyguladı bu son yaptığı araçta.
gri tonlarda muhteşem bi görüntüsü oldu acaba sökmüşken derimi kaplasaydın.Geriçi Atilla abi araçın iç kasa kısmını yani karavan bölgelerini kapladı söför kısmını elledimi onla ilgili bir şey koymamış..
ama buda şahane tabiii.
kolaylıklar dilerim.
Sevgili Kaan bey Şoför kabının şutunu komple soktum ve kumaş kapladım.bence cok guzel oldu.tertemiz oldu.Deri yapılabilir tabi ki ama yirtilinca problem olur diye düşündümBelki yan duvarlarda deri yada kumaş seçeneğini tekrar düşünürüm.ilgin icin teşekkürler...

a5fc2796adea022b1a279365c76e247b.jpg
a125181d3dc8ffe04aba9b42f09a0172.jpg
fa521735f6d173e6609cc73f023d46bb.jpg
2179767b0b2a4eb79f9bdb43e5e43fc4.jpg
5c2787688a9b014220f988a25b2acb60.jpg

Abim taban izalasyonu cok guclu gozukuyor eline saglik... valla ben psa tarafindayim ama daily ozendim sayende. .. kolayliklar.

Saygılar Sevgiler

Araçın ön göğüs bölümünden sesler geliyordu soktuk ve tum sesleri yok ettik hemde temizlendi.daha sonra taban izolasyonu icin 5 cm taştınız kullandım üzerinde 18 mm playwood la taban ısını bitirdim.oldukca sağlam ve kullanışlı oldu . Bence üzerine yapacagım tum enstrümanları bu zemine rahatlıkla monte edebilirim.sanki binanın temeli gibi.Daha sonra tahminin planımı zemin üzerine çizdim.Elektrik tesisatında nerelere ne çekeceğimi planda rahat görebilmek adına.sitede elektrikle ilgili söylenenlerin hepsini okudum ve kablo kesitlerinde söylenenlerin genelde üzerinde kesitleri kullanmaya çalıştık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR