Kamp Aracı Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dalton72 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,462

Kamp için en ideali hangisi ?

• Samurai

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kia Sportage

• Opel Frontera

• Pajero

• Nissan Skystar

• Subaru Forester

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

dalton72

Efe
Yer
İstanbul
Öncelikle merhabalar birkaç aydır bu konu hakkında araştırma yapmama rağmen "işte bu" diyebileceğim seçimimden pişman olmayacağım bir kamp aracı arıyorum. Hafta sonu gezileri yapabileceğim, ufak tefek hafif arazilere girebilecek ,bagaj kapasitesi yüksek, şehir içi kullanımına uygun ve aşırıya kaçmayan yakıt tüketimi olan bir araç istiyorum. He bir de ek olarak çok sanayiye uğratmazsa bizi kusursuz olur. Bütçe maksimum 25-30 bin tl civarında olabilir. Eğer "Bu dediklerin ütopik" veya "Bunların hepsini bir arada bulamazsın" diyorsanız sizin tekliflerinize de açığım. Daha önceden baktığım ve aklımda olan araç modelleri suzuki samurai , kia sportage , opel frontera , mitsubishi pajero, nissan skystar veya subaru forester.

Etiketler
Az yakıcak bozulmayacak dedim mi 30 bine bu iş olmaz rüyanda bile göremessin sorento 2.5 lt 4x4 dizel kullanıyorum karma ortalama 11lt mazot harcıyorum samurai ve subaru (incelemedim bilmiyorum)hariç diğer yazdıkların benim araçtan az yakmaz şehir içi 80 kuruş civarı olur zaten 30 bine kimse vermez bulsanda enkaz olur en güzeli orta tabakanın en çok kullandığı modeli yüksek km düşük araç almanız mesala duster veya suzuki jimny 2012 mod. Ve üzeri 100 bin km civarı ve 50-60 bin tl bütçe olmalı

Bu bütçeye az yakacak ve masraf çıkartmayacak araç pek imkan dahilinde değil, çok iyi niyetle başlayıp hüsranla sonuçlanan bir hikayeniz olur. Bütçeyi arttırmadan girişmeyin derim, paranıza ve harcayacağınız zamana yazık olur. Sabredip, beklemek en iyisi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR