Kamp Için Araç Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yesplease Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,964
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç seçimi için örnek teşkil etsin diye bir kaç resim ekleyeyim.-2

20180901 084950

20180902 075509 HDR

29793239 10156307797758343 2029373871822414679 n

GOPR0286

Etiketler
Araç seçimi için örnek teşkil etsin diye bir kaç resim ekleyeyim.-3

20180517 194739

20180517 194821

29793239 10156307797758343 2029373871822414679 n

Araçların yapılış amaçları ve nasıl kullanılacakları arabanın kullanım (kitabında) klavuzunda anlatılmaktadır. Oradaki bilgilerden fazla sapılmadığı sürece sorun çıkma olasılığı sıfıra yakın diye düşünüyorum.

Dağlarda magandalardan kaçmak için 4*4 şart!Her arabanın çıktığı yaylalarda silah seslerinden ,sarhoş naralarından,sesi sonuna kadar açılmış iğrenç müziklerden başka türlü kurtulma şansınız yok.

4x4 değil de bu işler eğitimle öğretimle olur. Mesela aşağıdaki resimlerdeki mantığı anlamak mümkün değil. Çalılığın arasına tıpıştırmışlar şişeleri. Bunlar doluken taşımayı başarmışlar ama 300 metre mesafedeki çöpe taşımaktan irenmişler. Maalsef buraya belediyenin de ulaşması mümkün değil.

GOPR0207

GOPR0208

GOPR0207

GOPR0208

Araç seçimi için örnek teşkil etsin diye bir kaç resim ekleyeyim.-3

Böyle fotoğrafları gördükçe içim gidiyor... Maddi imkanımızı olsada hemen alsak... Fotoğraflar harika... Bende araç üstü çadır hastasıyım. Kısmet olursa birgün tatlış bir jip ve araç üstü çadır ile hayallerime ulaşmak istiyorummm. :smiley:

Tofaş fiyatına bir 4x4 ile başladım ben. Bu araçların alım maliyeti o kadar abartı değil. Yürütme maliyeti bütçeyi zorluyor. Keyfini yaşamak için de bu maliyet yönetilmeye çalışılıyor.

çok çok ilginç....sanırım günah keçisi olarak ben kalmışım..:smiley:..tartıştığım arkadaşın eşeklik baki kalır yazısı kaldırılmış..çok önemli değil bende ekran resimi var yada diğer arkadaşın dangalak dediği...tek tek resimlerini çektim sıkıntı yok isteyen her kullanıcıya yollayabilrim...hata yazıştığım bir kullanıcıya dediğim gibi neden bana diyorsun da diğer kötü kelime yazanlara bir şey demedin..karşımdakiler cahil tepkisi ne olur mesajı da duruyor...şayet siz burada birilerini aklamayı kötü adamı bana mağduru onlara düşünüyorsanız sizleri alkışlıyorum...diğer kullanıcıların hakaretleri yok esemeleri yok ama ben yel değirmenlerine hakaret etmedi..muhatapları kim neden onların yazıları silindi?...konumuz hafif ticari araçlar kampçılıkta kullanılır mı?...doğrumudur???..peki bunun benim iyi şoförlüğüm yada bir diğerinin kötü şoförlüğü ile bir alakası var mı?..yada arabayı kamp için kullanmak ile alakası??..bana bunu açıklayın..adam konu kafasına göre aldı sırf o psikoloji dersi yazıları da duruyor istediği yere çekti alkışı taktiri aldı soförlüğe getiridi kaza testleri yazıldı..yahu kampta çadırın eşya ile bu araba kullanılır mı konu buydu...aileni alıyor kampa gidiyorsun gidilir mi on numara ki bir arkadaş örneğini bile fotolarla verdi...şimdi ben mi çok salağım yoksa klasik Türk halkı gibi hemen mağdur gördüğünüzün yanında olan sizler mi?..bir bakın adamın profiline şaka şak delisi beğeni sayısına bakın adam gösteri adamı bir konuyu alıp kendi şekline göre yönetme uzmanı alkış istiyor sahne ışıklarına ihtiyacı var reel ezikliğini sanalda böyle kapatıyor işte......ben vermeyince bozuldu...bu kadar basit...şimdi konumuz hta ile kamp yapılır mı..on numara yapılır az yakar bagajı harika dağ bayır gezer...keyifli geceler..

bizim burada kızdığımız karşıdaki hakaret kelimesi kullanmadığı halde hakaret içeren kelimeler kullanmak. insanlara ilk olarak " embesil, ezik, öküz " diyen insan son mesajında " ya ben salağım ya siz salaksınız" diyerek yine hakaret etmiş.. mimarlıkla ilgisi olmayan bir konuda insan kendisinin mimar olduğunu niye vurgular ki. burada her meslekten insan var. kimsenin zekası ve aklı meslekle ölçülmez..

muhatap olmaya bile değmez,biz sizin bu foruma katkılarınızı gayet iyi biliyoruz.Bunlar günlük hayatta kimsenin ciddiye almadığı zavallı tipler,yüzyüze gelseniz iki lafı biraraya getirip cevap bile veremezler.
Bu mesajı yazdığım için bu zavallı bana özelden küfürlü mesaj yazmış.Valla elime geçirirsem ne mimar derim ne ergen ne ruh hastası

kamyon arkasında gördüğümüz bir söz vardı " suskunluğum asaletimden dir "
mevlana nın bir sözü vardır " CahiIIe girme münakaşaya. Ya sinirini zıpIatır tavana, ya da yazık oIur adabına."
Freud ise " BiIgisizIik, daima sertIiği doğurur." sözlerini kulağıma küpe yaptığım için açıktan burada konulara tekarardan girmemiştim.Sizlerede tavsiye ederim onun yazdıklarının dikkate almayın içiniz ve kafanız rahat olsun.

Bu mesajı yazdığım için bu zavallı bana özelden küfürlü mesaj yazmış.Valla elime geçirirsem ne mimar derim ne ergen ne ruh hastası

yazıyı da paylaş da tam içeriğini tüm görsünler..beni tanımadan yargılarsan diye başlayan cümlem mi sana dokundu?.orada belirtmedim mi niye madalyona iki tafartan bakmıyorsun..klavye delikanlısı sen sin..yazı yı paylaş ki insanlar da okusun...sen bana yazılarında hakaret edeceksin ve ben sana açıklama yapacağım ve hala beni hatalı görüyorsan sende...dediğim için suçlu ben olacağım..tabi ya sen hakaret et ben eyvallah diyeyim..yazdıklarını okuyormusun?beni ne kadar tanıyorsun?_..kimsin??

anlaşıldı sen insan olmayacaksın ve sen insan dilinden de anlamıyorsun.Anlayacağın dilde yazayım o halde.

beyinsizin önde gideni ..

insan olmayı başaramadın bari,insanlar için de insan taklidi yap, evrimi yarım kalmış mahlukat.
hayatta o kadar ezik kalmışsınki ikide bir mimar olmanı öne sürerek kendine olmayan değer yaratmaya çalışıyorsun zavvallıcık.

Sen olmak; ne kadar acı verici bir duygu olmalı, sana acıyorum.
Çevreden insan dostunda yoktur senin ezik.. bu şekilde mi kendini adam yerine koyuyorsun.

Önce adam gibi davran,sonra haklı ol

Yukarıda yazdıklarım için ÖZÜR DİLERİM senden.( bak bu özür içtendi ha..)
Kolay kolay kimseye yukarı da yazdıklarımı ne yazarım ne söylerdim.Dediğin gibi insan bazen nevri dönüyormuş demekki.

Ulan niye silmedin o halde deme,ilk okuduğumda aklıma gelenlerdi .Senin hakkında o an ne hissettiğimi bil diye silmedim.

Sonra tekrar okudum.şen haklısın... hemde tamamen...
Tekrarlıyorum sen haklıymışsın.(ettiğin küfür ve hakaretler konusunda değil orada çok ayıp ediyorsun.)

Barıştıkmı ?

Güzel güzel sohbet edebilecekmiyiz seninle...
İçin rahat olsun,kabul ettim sezarın hakkını sezara verdim..

Ettiğin hakaretler içinde bir özür senden bekliyorum.Eğitimli insan yakışmıyor.

bu diğer arkadaşın yazdığı...

özür dilerim..evet şimdi karşılıklı iletişim kurabiliriz...konumuz berlingo ve partner iken senin beni ve diğer arkadaşı kamyoncu taksici yada minibüsçü yerine koyar gibi iyi yada kötü şoför yapman yargılar gibi konuşmandı...ben kimseyi eleştirmedim taki sen o yazıyı yazana kadar..sonra sana cahil dedim özür dilerim buna karşılık sen psikolog edasıya bana ezik dedin bende sana ezik ve sığır..sonra iş çığırından çıktı ben eşek oldum ve akabinde senin çevren özelden bana hala hakaret ediyor...oysa sadece senin o eğitimci bilirkişi sürüş uzmanı yazın için cahil demiştim...yoksa senin ile kişisel bir sorunum yoktu..sonrası yine ki yanlış anlama psikolog edaların beni daha da gerdi sığır ve ezik dedim...evet bizim yaşlarda olmaması gereken bir gerginlik ti...bir kez daha özür dilerim..keyifle kal..

bu da benim yanıtım...şimdi sen benim senin bana yazdıklarını bir paylaşırmısın?...sen bana beni tanımadan sana tek kelime dahi yazmadan hakaret edeceksin ve ben sana adam gibi açıklama yapıp hala aynı düşüncedeysen diye küfüredeceğimi belirtecem tehtit hakaret edecen ve ben hala susacam...paylaş ta kim klavye delikanlısı görelim koçummmm...

bizim burada kızdığımız karşıdaki hakaret kelimesi kullanmadığı halde hakaret içeren kelimeler kullanmak. insanlara ilk olarak " embesil, ezik, öküz " diyen insan son mesajında " ya ben salağım ya siz salaksınız" diyerek yine hakaret etmiş.. mimarlıkla ilgisi olmayan bir konuda insan kendisinin mimar olduğunu niye vurgular ki. burada her meslekten insan var. kimsenin zekası ve aklı meslekle ölçülmez..

ahmet_kemal ben sıkıldım geriliyorum...hiç bir şey tek taraflı olmaz etki tepkiyi doğurur...ben durduk yere kimseye cahil demedim kaldı ki ben bu hatayı yaptım..peki diğer arkadaşların yazdıkları..hala diyorum cümlenin içinden cımbızla kelimeleri alarak ya ben salağım yada siz gibi kelimelerle ego tatmini yapmayın..o arkadaşla özel yazışmalarımızı paylaştım..o hatasını biliyor bende o özür diledi ben de sizlerin yaptığı olaya taraflı gözle bakmanız benim hakaretlerim var evet ama karşı tarafın da var hatta içinizden bir kaç kişinin daha var..neden sadece ben?..evet günah keçisi yaptınız hakim savcı oldunuz ama sadece tek taraflı bakarak...ben kimseye durduk yerde küfür etmedim hak eden dışında...seni tanımam nasıl senin hakkında iyi yada kötü diyebilirim..ve bunu dersem sana cevap hakkı vermiş olmammı?..sana bir dünya hakaret etsem yukarıdaki olaya hiç müdahil olmamış arkadaşların yaptığı gibi..??ne yapardın???savunma ardından saldırmazmıydın??..bak kızdığımız hakaret kelimesi kullandığı yazmışsın peki bana edilen hakaretler??hemde diğer arkadaş gibi hiç bir şekilde yazışmadığım tanımadığım insanların yorum ve hakaretleri...empati bizim aptal toplumumuzun zaafı yapamadığı başına gelmedikçe düşünemediği anında düşünmeden yargıç hakim olmak..bak başka bir arkadaş iki kelime yapamaz asıl cahil o demişti hakaret değilmi şimdi bu?..tanımam etmem adam beni yargılıyor..neden bu başınıza gelmeden görmüyorsunuz?..ben o kişiye buradan tek kelime etmişmiyim?yada kendi hakaretlerini paylaşıp bana özelden küfür etti diyen arkadaşa ne demeli ki küfür etmedim hala böyle düşünüyorsan diye küfürün başına yazdım...şimdi bana cahil diyen mi cahil ben miyim??empati arkadaşım empati..kimi kırdıksa afola...

Yazdığın mesajlar pardon küfürler mesaj kutusunda duruyor.moderatörlerden ricam bu kişiyi tesbit etsinler çünkü ben bunu savcılığa şikayet edicem.

bu bana gelen güzel bir mesaj

Bir husus daha var, 'bana dangalak diyene neden birsey demiyorsunuz' demissiniz. Onun egitim/kultur duzeyini bilmiyorum. Cahil ile cahil olmamak lazim :smiley:
Guzel bir gun dileklerimle....

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu da benim diğer bir arkadaşa gönderdiğim...

yaklaşamıyorsunuz...konu hta dan şoförlüğe kaza testlerine kadar gitti..hatta kel alaka yazınızdaki gibi bana hakaretlere...konuyu dağıtan ki bunu sadece şak şak için yapan biri beğeni almak için yapan biri eşeklik baki kalır diyor tepki yok bir diğeri çıkıyor dangalak diyor yine yok..siz kimsiniz??sıfatlarınız ne??bu neyin hırsı yada kızgınlığı??her şey iyi kötü şoförlükle başladı..ben de sadece cahil deme gafletinde bulundum konuyu alıp kendi istediği yere çektiği için..bana laf sokunca sığır dedim karşılık verdim anlamadığı için..eşek dedi pat arkasından başka biri dangalak...özelden yazdım derdimi anlattım adam hala bildiğini okuyor..engelledim..bir nebze kafanızda yazdıklarımdan eğer ki haaa evet ben de hata yapmışım diyebilmeniz düşünebilmenizi sağlamışsam ne mutlu bana...madalyon çift taraflıdır

şimdi bu yazdığım arkadaş da hakaret etti imalarda bulundu yanıtımda küfür var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,087
Kaydolan Son Üyemiz
irfy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri