Kamp Kutusu Tasarımı

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sadibey Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,046
Tasarımı yaparken iki temel parametre kullandım. Yatak alanının ferahlığı ve almayı düşündüğüm eşya ölçüleri. Paylaştığım tasarımda herşey bire bir ölçülerinde ve görebileceğiniz gibi şu anda eşyalar mevcut 45 cm’lik yüksekliğe tam sığmıyor.
Rifter teslim edildiğinde kesin ölçülere göre en optimum eşya modeli ve yerleştirme alanını hesaplayıp tasarımı düzelteceğim.

Malzeme olarak kavak kontra düşünüyorum. Bununla ilgili merak ettiğim konu yatak formunda yaklaşık 180 kiloyu taşıması için dış kutu malzeme kalınlığı ne olmalı. Mevcutta 20mm ile tasarladım ama daha ince olunca bana yer kazandıracağından tercihim o yönde olur.

Oturma grubu fikrini değerlendireceğim. Marangoz tavsiyesi için de teşekkürler.

Ben Çeşmedeyim pandemi süresince, kısıtlamalardan sonra yolunuz düşerse beklerim.

Youtube'da Rifter araç alan bir çift var, arada takip ediyorum Bahar & Güngör bi bakın isterseniz bence güzel ve farklı fikirleri olan bir çift, belki size de fikir verir. Kavak kontra kullanmadığım için ağırlık dayanıklılık konusunda bir şey diyemeyeceğim ama internette 12 mm kullanıp yatak yapanları görmüştüm.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,104
Mesajlar
1,513,311
Kayıtlı Üye Sayımız
171,744
Kaydolan Son Üyemiz
HakanOzgun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status