Kamp yeri tavsiyesi - Ege

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan belgen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,952

belgen

Kamp I
Yer
Yalova
Web
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar,

Haziran ortası veya sonu gibi Ege'de 10 gün kamp yapabileceğim, sakin, su sıkıntısı çekmeyeceğim bir yer tavsiye etmenizi rica ediyorum.Kampinglerde kalmayı sevmiyorum. Issız bir koy olabilir, medeniyetten uzak bir yer olması ancak it-kopuk tabir edilen kişilerin gelip gitmediği bir yer öncelikli tercihim. Tabi tatlı su bulmak problem olmamalı.

Gökçeada ilk tercihim (gitmedim gidip görenler fikirlerini yazabilirmi?)
Eski Foça-Yeni Foça arası ikinci tercihim
Dikili Killik koyunu da düşünüyorum (kalabalık caydırıyor)
Katrancı Koyu (kalabalık ve susuzluk problem olabilir)

bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Selamlar saygılar,

Çağatay

Etiketler
Ynt: Kamp yeri tavsiyesi - Ege

Hemen yardımcı olayım .Datcada karaincir özilmokamp

http://ozilmokamphalil.com/kamp_resimleri.html

baba ben kamping aramıyorum. gittik gördün ortamı. kalabalık. yazları millet tuvalette duşta sıralara giriyor, leş gibi oluyor oraları. en güzeli böyle sessiz sakin bi koy.. hatta ne bileyim şöyle yabancı hatunlardan oluşan trekking grupları gelse çevreyi gezdirsem :smiley: bir nevi fahri turizm elçisi olsam yani :D

Sen beni dinle datca karaincir kampı fazla kalabalık olmuyor .Kum ince kum ...ona göre

Araştır, Gelidonya fenerine git, yol yok 2.5 km kadar kamp yükü ile yürümek zorundasın. ülkenin en yüksekte bulunan feneri ve harika bir yer, su var mı bilmiyorum fakat :(

Ynt: Kamp Yeri Tavsiyesi - Ege

merhaba
3-4 gun sonra fethıyede 10 gunluk bır kamp planlıyorum ... kamp alanlarında kalmayı dusunmuyorum ..şayet kendıme uygun çadır atacak bır alan bulamazsam kamp alanı gereklı olacak .. sakin sesiz uygun fıyatlı bır kamp alanı bulma konusunda yardımcı olmanızı ıstıyorum

teşekurler şimdiden :smiley:

Merhaba
Katrancı ve hala var ise güllük orman içi kamp alanları var ama sakin ve sessiz talebinize pekte uymuyabilir.

kafa dınlemek ıcın gıdecez ozellıkle mayıs ayını sectık cok kalabalık olmasın dıye artık bırazda sansa kaldı . otaraflarda kamp alanı olması bıle cok ıyı olacak bızım ıcın cok tesekurederım :smiley: fıyatta uygunsa bır sıkıntı yok gıbı gorunuyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.