Karadeniz Gezisi (1-15 Ağustos 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Arif Hüküm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 138
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,768
Ynt: Karadeniz Gezisi (1-15 Ağustos 2009)

Arif Bey,
Geziniz oldukça keyifli olmuş. Bu emek isteyen anlatım ve paylaşımı yaptığınız için teşekkürler. Güzel ülkem, cennet ülkem, gezilecek çok yer var.

Etiketler

2fast4u' Alıntı:
cok guzel bır gezı olmus.resımlerde harıka,ellerınıze saglık. :smiley:
eger bır terslık olmazsa bayramda bızde karedenız turuna cıkacagız,bızlerı ımrendırdınız ;)
paylasım ıcın tesekkurler...
bu arada yolculuk sırasındakı bıjon gevseme olayı benımde basıma geldı fakat neden oldugunu bulamadım ??
Gökhan bey,öncelikle keyifli geziler dilerim,
o bijon gevşeme olayı nasıl gelişti,biraz açıklarsanız sevinirim.
Selamlar

fundasüzen' Alıntı:
Karadeniz gerçekten görülesi,gezilesi bir yer.Paylaşım için teşekkürler
Aslında doğanın her tarafı güzel,bunların içinde Karadeniz biraz daha öne çıkıyor.
Önemli olan doğanın içinde olmak.
Selamlar.

sehrin üstümüze üstümüze geldiği şu günlerde ,sayenizde bir kaç saat nefes alma fırsatı bulduk,çok güzel resimler ve kamp olmuş en yakın zamanda başka etkinliklerde, görüşmek beraber olmak dileği ile teşekkürler

cihanülker' Alıntı:
sehrin üstümüze üstümüze geldiği şu günlerde ,sayenizde bir kaç saat nefes alma fırsatı bulduk,çok güzel resimler ve kamp olmuş en yakın zamanda başka etkinliklerde, görüşmek beraber olmak dileği ile teşekkürler
Umarım dilek olarak kalmaz,gerçekleşir.
Sevgiler.

Arif Bey; emeğinize sağlık anlatım harika, resimler mükemmel, saptamalar ve serzenişler yerinde , sanki sizlerle beraber gezmiş gibi olduk (şu olmazsa olmaz varya ona %100 katılıyorum ) paylaşım için teşekkürler...

Ah Arif abim ah bu gezıyı beraber yapacaktık ama ben şimdi Bakü deyim fena halde kıskandım.

sokrat gandiya' Alıntı:
Arif Bey; emeğinize sağlık anlatım harika, resimler mükemmel, saptamalar ve serzenişler yerinde , sanki sizlerle beraber gezmiş gibi olduk (şu olmazsa olmaz varya ona %100 katılıyorum ) paylaşım için teşekkürler...
Ortak noktalarımız çok olduğu için burada(Gezenbilir) buluşuyoruz zaten. ;)
Sevgiler

asural' Alıntı:
Ah Arif abim ah bu gezıyı beraber yapacaktık ama ben şimdi Bakü deyim fena halde kıskandım.
Serdar nezaman gittin oralara?
Önümüzde uzun zamanlar var,ne zaman istersen gene yaparız,sen canını sıkma.
Öptüm.

Bu gün 36 oldu abi ama boş durmadım bende Dağıstan sınırına 1900mt ye burada Nissan Patrol'la tırmandım ama nerde benim XJ nerde Patrol nefesi kesildi Bakü 31 dereceydi çıktığımız yer 8 derece araç dizel olunca afalladı aniden nefesi kesildi JEEP'in üstüne tanımam.Resim nasıl yükleniyor buradan öğrenir öğrenmez gezimin resimlerini yüklerim.

çok güzel gezi ve fotoğraflar, şiir gibi anlatım.
paylaşım için teşekkürler.

Arif abi ellerinize sağlık.
Hele o kendi memleketimdeki raftıng görüntüleri var ya,alıp götürdü beni.

Arif Hüküm' Alıntı:
Bu geziler ilk önce hayal kurarak başlıyor.
Hayal kuranlara ufuklarının geniş olmasını diliyorum.
Saygılar.
Arif Hüküm

Ah Abim benim senle nasıl hayal kurup Ahmet ustada tüm bakımları yaptırmış lastiklerimizi yeniletmiştik. Demek sadece hayalle olmuyor. Hayat bir rüzgar bizlerse bu hayatta kuru yaprak :-\

Fotoğraf kareleri ve anlatımınız ile, hepimizi misafir etmiş oldunuz.
Teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri