Karavanlı bisiklet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fatihman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,237

fatihman

Yeni Üye
Merhaba geçen günlerde casperin reklamında bir karavanlı bisiklet gördüm.. bunlar satılmıyormuş lakin öğrendiğime göre yaptıranlar varmış.. bende yaprırmak istiyorum.. sizce ne kadar tutar ve bu işi kim yapar? karavan yapan yerler mi? (konu yanlış yerdeyse affedin)

bunlarda örnekler:

5 camperbikeinterior

5 camperbike3

Gbn

Etiketler
Ynt: Karavanlı bisiklet

YOLDA KULLANMAK AKILLICA DEĞİL YANINDAN BİR KAMYON GECSE AKİBETİNİ DÜSÜNEMİYORUM. ARAZİDE CADIR BUNDAN DAHA İYİ DURUR.

aşırı büyük olmadıktan sonra birşey olmaz bence ve çekme olmayacak resimdeki gibi bisikletle birleşik olacak..

sanırım bu reklam oldukça kişiyi etkilemiş karavan bölümünde de bu başlık açıldı.ama böyle bir şey kullanılabilir değil sonuçta karavan demek mobilite demek.be bu araçla uzun yol yapılabileceğini dağa taşa çıkılabileceğini düşünmüyorum.(tabiki buradaki prof. bisikletçiler daha iyi yorum yapabilir) casper de uzunincebiyol.com diye site açmış sözde bu eleman geziyor gördüklerini bu blogundan paylaşıyor ama casperin bilgisarları gibi sitede fason. :Dhatta reklamda kullanılan bisikletin gerçekte var olduğundan bile şüpheliyim.

tabiki o bir reklam lakin yabancı ülkelerde bunun örneği var kevın cry diye biri tasarlamış.. bu arada ben kendimi dağlara taşlara vurmak istemiyorum daha çok düz olan yerler tercihi :D

ben aradım aradım bulamadım demişsiniz ki başkaları da bu konuda bu foruma yazmış linkini verirseniz sevinirim bulamadım da..

Arkadaslarin dedigi gibi doga sartlarinda nasil cekilir orasi biraz muamma, yokus yukari cikarken yada virajlarda sakat olur biraz bu bisiklet karavanla seyahat etmek. fakat guzel bir dusunce

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,436
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri