Karrimor Bobcat 65 Sırt Çantası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tufanvolkan9 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,915

tufanvolkan9

Yeni Üye
Arkadaşlar Karrimor Bobcat 65 Sırt Çantası çantasını almak istiyorum duyduğum kadarıyla çok sağlam ve kullanışlıymış banada lazım bütçem 150 200tl idi aslında 100tl idi ama 1 aylık tur için çok az olduğunu söylediler bende bütçemi genişlettim 200tlye kadar alabilirim Karrimor Bobcat 65 Sırt Çantası gerçekten güzele benziyor ve kaliteli de.Sportdireckte gördüm Karrimor | Karrimor Bobcat 65 Rucksack | Rucksacks bütçeme çok uygun yanlız kargo ücreti gerçekten çantanın yarı fiyatı kadar oluyor ve vergi olayına yakalanma riski de var.Bu siteden bu çantayı kargo bedava şeklinde ve vergiye yakalanmadan getirtme yolu var mıdır acaba ?

Etiketler
Merhaba,
Bende birkaç yıl önce bir ayakkabı almıştım. O zamanlar 1 £ = 3,3 - 3,5 TL idi. Ben aldığım zaman gümrüksüz alışveriş sınırı 75$'dı. Son zamanlarda gümrük mevzuatı değişti diye duydum ama ayrıntıları bilmiyorum. Ancak benden sonra bir arkadaşımda 75$'ı geçen bir alışveriş yaptı ve gümrüğe takılmadan kargosu geldi. Belkide biraz şans işi olabilir. Tabi sen buna güvenip alayım deme belkide 200TL'den olabilirsin. Ayrıca benim hala ayakkabıları giyiyor olmama rağmen arkadaşımın 6 ay sonra üzerinden yırtıldı ve mail ile durumu bildirdiğimizde "kullanıcı hatası" deyip geçtiler. Benim sana önerim 230 TL vereceğin bir ürünü görerek kalitesine bakarak alman olur. Aynı zamanda sonradan muhatap ta bulabilirsin.
Kolay gelsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR