Kolay Kurulabilir Karavan Tentesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ruhuprenses Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,688
Bu yaz artık Güçlü'ye bir kasetli tip tente ile bir Tavan havalandırması yaptırayım diyorum. Yandan monte edilen ÖNAL marka karavan tentesini yaptırmayı düşünüyorum. Bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim? Benim için tek kişi açıp kapayabilmek önemli. Bir de ayakları arabanın üstüne sabitlenmeli bence. Ben bu tip tenteleri sevdim. Torba tenteyi açmaya üşeneceğimi zannediyorum.

Etiketler
Bu yaz artık Güçlü'ye bir kasetli tip tente ile bir Tavan havalandırması yaptırayım diyorum. Yandan monte edilen ÖNAL marka karavan tentesini yaptırmayı düşünüyorum. Bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim? Benim için tek kişi açıp kapayabilmek önemli. Bir de ayakları arabanın üstüne sabitlenmeli bence. Ben bu tip tenteleri sevdim. Torba tenteyi açmaya üşeneceğimi zannediyorum.
Havalandırma şart bence de. Ama tavanı deldirmeden nasıl yapabilirsiniz? Ben transporterda karşılıklı iki cama izgara takmıştım. Hava sirkülasyonu yeterli idi.
Kaset tenteyi bence unutun.
İlla para harcamak istiyorsanız bence ikinci akü alın

Haklısın galiba, Ben daha çok gölgelik yeri olan kamplara gitmeyi düşünüyorum zaten.
Benim arka camlardan birini sabitlemişler, birisi aralanabiliyor. Oradan hava alıyorum. Ancak bir tavan havalandırması fena olmaz.

Ağaç gölgesi en güzeli. Yağmurlu bir havada tentenin altında oturmakta güzel. Şu anda Italya' da bir kampingteyim. Çok güzel bir plajı var. Gölgesi bol. Günlük ücret 19 €. Sezon öncesi.

IMG 20230612 1142472

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.