Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rauf_468 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,209

Etiketler

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

konyada bikaç offroad modifiyeli araç gördüm. . .
internettede satılık birçok arazi aracı var fakat organizasyon namına hiçbişey yok. . .
bence bir kulüp falan kurun. . .
bikaç organizasyon pankartı hazırlayıp güzel yerlere asın falan. . .
seneye oraya geldiğimde kalıplaşmış bir grup olsun bari :D

Merhaba Gördüğün araçlar bir elin parmaklarını geçmez dostum çoğuda cadde güzeli :D
Beyşehirde oluyor organizasyon onlarada biz dahil olamıyoruz . Ama olacak en kısa sürede :D

peki kamplı , müzikli organizasyonlar yapsak katılım olur mu ?
konyanın yerlisi misin okuomusun orda ?

Okul için gelmiştim, 4 senedir konyadayım. Okul bitti ben gidemedim :smiley:
Deneme yanılmayla öğreneceğiz :smiley: Öğrencilerden olur sanırım ama yazın zor, bahar üstü yapmak lazım. Bu gün çalıştığım yerin otoparkında bi araç vardı ama çamursuzdu.

biraz kalburüstü diye tabir edilen bir tayfa var merkezde aslında araçlar harika full yapılı falan ama . . . ama işte. . . kapalı bir grup :D
beyşehirde bir kulüp varmış öyle dediler. . . konyanın canlanması lazım . . .

hangi bölüm mezunusun ? şuanki mesleğin nedir ?

seneye yüzyüze tanışmak isterim kısmet olursa. . .
en azından beraber doğaya çıkıcak bir yoldaş lazım insana . . .

Tespitlerin doğru olmuş :smiley:
elektronik teknikeriyim bilader teknik servislik yapıyorum
kısmet olursada bi s100 toplamak istiyorum
seneye konyada olurmuyum bilmem ama inş. denk geliriz tanışırız tabiki.
sen ne iş yapan de bakiim :D

:D inş. istediğin gibi bi dodge toplarsın . . .
ben öğrenciydim :D
anadoluda sinema tv okuyodum bırakmak zorunda kaldım geri dönmekte istemedim hiç. . .
bu sene konyaya geçicem. . .
modifiye dergisi çalışmam vardı eskişehir için iptal oldu nasipse konyada devam edicem inş. :D
teşkilatlanmak lazım konyada . . .
güzel memleket fakat güzelliği tanıtmak şart. . .

:D inş. hayallerinde başarılı olursun bilader
Derginde artık bol bol şahin doğan tanıtırsın konyada yok honda motorlu yok bilmemneli :D
Ha bu arada sağlam modlu araçlarda var :d

ADIM YAŞAR CİNAKLI SELÇUK ÜNİVERSİESİNTE UZMANIM. 1996 LAND ROVER DEFENDERİM VAR TDİ300 BU ETKİNLKLERE KATILMAK İSTERİM GSM: 0532 6183686

merhabalar Yasar Bey oncelikle hosgeldiniz, grubumuza yeni bir off roadcinin katilmasi bizi mutlu etti :smiley: numaranizi aliyorum,mumkun olan en yakin zamanda bir etkinlik yapalim istiyoruz,sizlerde katilirsiniz umarim, gorusmek umidiyle. Rauf CELEBI

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.