DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Lada Niva Yükseltme Maliyeti?

'LADA' forumunda YILDIZ37 tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde açılan konu 9786 kişi tarafından okunmuş, 3 cevap yazılmıştır

1. YILDIZ37

YILDIZ37 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Çok değerli forum üyeleri,hepinizi saygıyla selamlıyorum.Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.İleriki Zaman'larda kendime dağda taşta acımadan kullanabileceğim bir araç bakıyorum.Muhtemelen Lada niva olucak.Niyetimden geçen niva aldıktan sonra yükseltme kiti taktırıp lastiklerini değiştirmek.Ama bu konulara tamamen Fransız'ım...
    Şimdi merak ettiğim yükseltme kiti+işimi görecek büyük at lastikler+işçilik bana ne madara patlar?
    Ben avcılıkla uğraşıyorum.Bazen arkadaşların nivası bile karda zorlanıp gidemiyor....
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler:

2. YEVGENI

YEVGENI Kamp III

Alınan Beğeni:
    1
    Niva'nızı yükseltmeyin, terazisini bozmayın.
    Kar için zincir takın, yürümediğinde zorlamayın, siz yürüyün.

2 tane Nivam oldu, ilkini standart kullandım, dere tepe gezdim, problem yaşatmadı.

İkincisini (yeni olanı) yükselttim (yay ve amortisör ile), görece büyük lastik taktım, diferansiyellerine helikal dişli tip tork dağıtıcı taktım (kilit diyemem bu mekanizmaya), chip tuning yaptım. Amma asla ilki gibi olmadı.

3. kez Nivam olursa, hobi için bile kullansam, asla üzerinde oynamam, standart kullanırım..

3. yasarergun

yasarergun Dünyayı değiştirebilirsin

Alınan Beğeni:
    290
    Web Sitesi:
    http://www.yiyenbilir.com
    işin ustasının dediğinin üstüne laf edilmez ama, OK144 lastik takın, arazide istediğiniz yere gider. O lastiklerden sonra ıslak asfaltta asla sürat yapmayın ve virajlarda sert direksiyon hareketi yapmayın yoksa uçarsınız. Ayrıca ladalar fiat 125 motor ve şanzumanı kullanır, parçası bol ve ucuzdur ama hemen her araziden geldiğinizde ufak tefek için de olsa yolunuz tamirciden geçer. Eğer hala almadıysanız ve bütçeniz elveriyor ise ladaya alternatif suzuki bir araç bakın derim.

GT-N5105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. YILDIZ37

YILDIZ37 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Ziyaretçilerin Bu Sayfaya Ulaşmak İçin Kullandıkları Kelime Aramaları

1. lada niva yükseltme kiti

,
  2. niva yükseltme kiti

,
  3. niva yükseltme

,
  4. lada niva yükseltme nasıl yapılır,
  5. lada niva off road yükseltme kiti,