Land Rover Discovery 2 Arka Körük Iptal Kiti (helezon-amortisör)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,275

umutcelikel

No pain no gain...
Yer
Ankara
Web
landroverseries3umutcelikel.blogspot.com
2003 model Land Rover Discovery 2 aracımdan çıkma ve iyi durumda olan arka helezon takımı ve üst izolasyon lastikleri satıyorum. Ürün içeriği Britpart DA5136 ile aynıdır. Aracım orjinal helezonludur ve satılık olan helezon orjinal Land Rover'dır, OEM değildir. Ön helezonları değiştirirken keyfe keder değişmiştir. Özelliğini yitirmiş helezonlar veya arka sorunlu körük iptali için rahatlıkla kullanılabilir. Yanında 1.5 yıllık ön ve arka gazlı amortisörleri de hediye edeceğim. Ankara içi elden teslim edebilirim. 350 TL. Umut Çelikel-05422127162
20170726 084804
20170726 084811
20170726 084817

Etiketler
2003 model Land Rover Discovery 2 aracımdan çıkma ve iyi durumda olan arka helezon takımı ve üst izolasyon lastikleri satıyorum. Ürün içeriği Britpart DA5136 ile aynıdır. Aracım orjinal helezonludur ve satılık olan helezon orjinal Land Rover'dır, OEM değildir. Ön helezonları değiştirirken keyfe keder değişmiştir. Özelliğini yitirmiş helezonlar veya arka sorunlu körük iptali için rahatlıkla kullanılabilir. Yanında 1.5 yıllık ön ve arka gazlı amortisörleri de hediye edeceğim. Ankara içi elden teslim edebilirim. 350 TL. Umut Çelikel-05422127162
Ekli dosyayı görüntüle 64045 Ekli dosyayı görüntüle 64046 Ekli dosyayı görüntüle 64047

Umut selam, alper ben
Öne yükseltme yaptım get ile arkalar özelliğini yitirdi, senin helezonları taksam ön ile eşit kalırmı?
Teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Umut selam, alper ben
Öne yükseltme yaptım get ile arkalar özelliğini yitirdi, senin helezonları taksam ön ile eşit kalırmı?
Teşekkürler

Selamlar,

Lift yok değil mi? Yani burnu düşmüş arabayı get ile yükselttin anladığım kadarıyla? Eğer öyle ise ön ile arka eşit kalır bu helezonlarla. Ben Britpart helezonları takmadan önce ölçmüştüm, taktıktan sonra herhangi bir yükselme olmadı. Bu mantıktan bunları takınca standart orjinal yüksekliye geleceğini varsayıyorum.

Selamlar,

Lift yok değil mi? Yani burnu düşmüş arabayı get ile yükselttin anladığım kadarıyla? Eğer öyle ise ön ile arka eşit kalır bu helezonlarla. Ben Britpart helezonları takmadan önce ölçmüştüm, taktıktan sonra herhangi bir yükselme olmadı. Bu mantıktan bunları takınca standart orjinal yüksekliye geleceğini varsayıyorum.

Selam
Ön helezon değiştirdi sakallı daha konforlu oldu ve 2 inch yükseltti

Get ile yükselttim demedin mi? Anlamadım. Benim helezonlar standart. Ön standart yükseklikteyse arkayı eşitler. Ön yüksek ise arkayı da get ile hizalamak gerekir.

Sakallıya soracağım Umut bende emin olamadım. Önleri değiştirip 1 inch get gördüm altında. Bakıp döneceğim sana kusura bakma..

arkadaslar bu siteden çıkabilen var mı bildiğiniz. hesap silme taleplerine cevap bile vermiyolar.

en azından açıklayıcı insanca bir cevap bekliyor insan.

mesajların keyfi cevaplanmaması küstahlık ve çıkma talebinin yerine getirilmemesi de düpedüz zorbalık.
Selamlar. Çok alakasız bir yere yazmışsınız, ancak yine de söyleyeyim. Takip ettiğim kadarıyla çıkmak mümkün değil. Atılmak mümkün ama çıkmak asla :D En azından benim 10 yıldır gördüğüm böyle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.