Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,940

rkayaci

" 4x4 şart"
Yer
İSTANBUL
Web
www.kayaelektronik.com.tr
Arkadaşlar önümüzdeki haftasonu yapmayı planladığımız kartepe-civarı keşif ve eğlence gezisinin tarihini netleştirdik. 12 Şubat 2011 de kısmet olursa Kartepe de buluşacağız.

Gelmek isteyen arkadaşlar Lütfen listeye adını eklesinler. Gezimiz aile içi piknik ve keşif gezisi olacaktır. Özellikle çevreyi iyi tanıyan bilen arkadaşların bizlere yardımcı olacağını ümid ediyoruz. Gezi programı ilerleyen zamanlarda yine buradan duyurulacaktır.

Gezenbilir gezi manifestosuna uygun bir gezi olacaktır. Gezimizde alkol kullanılmayacaktır.

1 - Rıdvan KAYACI - 2006 Freelander TD4 HSE - İstanbul - İrt No: 0541 212 77 55

Etiketler
Ynt: Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

HARİKA.....
Alkolsüz ve ailece...
SÜPERR
kesin orda olmalıyız...

2 - Erkan DEMİRCİ - 1987 NİSSAN TERRANO 2.7 Tdi İstanbul tel. 0541 455 66 05

Freelander yazıyor başka araçalr katılabiliyor mu ?

selam ahali 4x4 yok binek arac kabul ederseniz katılabilirim.Kartepeye bu sene çok niyetlendim olmadı.belki olur.her sene bir kac kere giderdim.
Mehmet bayramoğlu binek arac ist.ya şişli yada kurtköy.ailece

freegraf' Alıntı:
selam ahali 4x4 yok binek arac kabul ederseniz katılabilirim.Kartepeye bu sene çok niyetlendim olmadı.belki olur.her sene bir kac kere giderdim.
Mehmet bayramoğlu binek arac ist.ya şişli yada kurtköy.ailece

A.s. Mehmet bey listeye sizinde adınızı ilave ediyorum. Kartepe gezisinde nelerle karşılaşacağımız belli değil. O bölgedeki arkadaşlarımızın rehberliğinde keşif gezisi yapacağız. Normal aracın gidebildiği yerelerde sizde bize eşlik edersiniz, arazi yollarında ise sizi misafir ederiz değişik araçlara. Bu konuda karar sizin lütfen irtibat bilginizi de her ihtimale karşı not ediniz.

saygılarımla

3 - Mehmet BAYRAMOĞLU - Binek araç - İstanbul tel. ??

Sn.Rınvan kaedeş teşekürler.inşaallah bir aksilik olmaz ve keyifli bir faaliyet olur.özelden bama ulaşabilirsiniz..s.a.

rkayaci' Alıntı:
A.s. Mehmet bey listeye sizinde adınızı ilave ediyorum. Kartepe gezisinde nelerle karşılaşacağımız belli değil. O bölgedeki arkadaşlarımızın rehberliğinde keşif gezisi yapacağız. Normal aracın gidebildiği yerelerde sizde bize eşlik edersiniz, arazi yollarında ise sizi misafir ederiz değişik araçlara. Bu konuda karar sizin lütfen irtibat bilginizi de her ihtimale karşı not ediniz.

saygılarımla

4 - Can GÜN ve Aiilesi -1997 NISAN TERRANO 2.4i İst Ümraniye tel: 0530 522 98 31

arkadaşlar herkes araçta bulunması gereken mecburi arazi ekipmanını getirmelidir.
çekme halatı.
vidalı kilit
ilkyardım seti gibi..
ayrıca kamp malzemesi mangal kömür, vs. yi yazmıyorum
birde kartepenin soğuğunu bilmeyenlere nacizane bir tavsiye olarak
5 yaş altı çocuklarını ninelerine hala veya teyzelerine bırakmalarını öneriyorum... :smiley: :smiley:
katılacak herkese bol güneşli ve eğlenceli bir kış günü diliyorum
gidiş kartal civarından 90 dk. sürer sabah çıkış saati ona göre belirlenmelidir...
eğer kar yağışı olursa jandarma binek araçları zincir takmadan yukarı göndermez ....
(sapancadan girişte çok nefis trabzon ekmeği satılır bilginize....)

4 - Can GÜN ve Aiilesi -1997 NISAN TERRANO 2.4i İst Ümraniye tel: 0530 522 98 31
5- Mustafa ELBAŞ 2006 Mitsubishi Pajero 3.2 DİD Tuzla/İst. 0532 4231992

TERRANO 1.' Alıntı:
arkadaşlar herkes araçta bulunması gereken mecburi arazi ekipmanını getirmelidir.
çekme halatı.
vidalı kilit
ilkyardım seti gibi..
ayrıca kamp malzemesi mangal kömür, vs. yi yazmıyorum
birde kartepenin soğuğunu bilmeyenlere nacizane bir tavsiye olarak
5 yaş altı çocuklarını ninelerine hala veya teyzelerine bırakmalarını öneriyorum... :smiley: :smiley:
katılacak herkese bol güneşli ve eğlenceli bir kış günü diliyorum
gidiş kartal civarından 90 dk. sürer sabah çıkış saati ona göre belirlenmelidir...
eğer kar yağışı olursa jandarma binek araçları zincir takmadan yukarı göndermez ....
(sapancadan girişte çok nefis trabzon ekmeği satılır bilginize....)
verdignz bilglere tesekkurler. Ben 4 gun o bolgede olucam. Son bilgileri buradan paylasıp bulusma yer ve saatini bildircem. O bolgeyi iyi bilen arkadaslardan rota ve guzergah konusunda yardım almak cok guzel olur.

s.a. sn.Rıdvan kardeş mevcut adresin aktif olmuyor bir kac deneme işi cözemedim.Hayrlı sabahlar ve haftalar.

freegraf' Alıntı:
s.a. sn.Rıdvan kardeş mevcut adresin aktif olmuyor bir kac deneme işi cözemedim.Hayrlı sabahlar ve haftalar.

a.s. adresle ilgili ne demek istediğinizi anlamadım. bana istediğiniz zaman 0541 212 77 55 den ulaşabilirsniz. saygılarımla

Rıdvan

arkadaşlar,bende gelmeyi düşünüyorum.ama ben vejeteryanım.rica etsem,alkolun yanında et çeşitlerinide yasaklarmısınız. :mad:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR