Maceratör Tuvalet Seçimi

MehmetTorcu

Ana Kamp
Arkadaşlar forumda aradım ama sorularıma cevap bulamadım.
Öncelikle maceratör mü, kasetli mi tartışmasına girmek istemiyorum. ben maceratör olarak karar verdim ama bir çok marka ve model arasında kayboldum.

Kullananların kendi kullandıkları marka ve modeller için yorumlarını ve önerilerini merak ediyorum. bu ben ve benim gibi maceratör kullanmayı düşünenlere yol gösterici olacaktır.
Saygılarımla

mp310

Yeni Üye
Arkadaşlar forumda aradım ama sorularıma cevap bulamadım.
Öncelikle maceratör mü, kasetli mi tartışmasına girmek istemiyorum. ben maceratör olarak karar verdim ama bir çok marka ve model arasında kayboldum.

Kullananların kendi kullandıkları marka ve modeller için yorumlarını ve önerilerini merak ediyorum. bu ben ve benim gibi maceratör kullanmayı düşünenlere yol gösterici olacaktır.
Saygılarımla
Aslında ben kasetli tip olarak karar vermiştim sizin mesajı görene kadar maceratör hakkında bilgimde yoktu öncelikle size sormak istediğim neden bu yönde karar verdiniz. Maceratör sistemini boşaltma vs nasıl kullanmayı düşünüyorsunuz ?

MehmetTorcu

Ana Kamp
forumun başka başliklarinda bu konuda tartişma çok. o nedenle burada bu konuyu tartişmak istemiyorum.
alternatif olarak kompost tuvaletlerde düşünülebililr
ben bir çok marka ve model içinde kullananlarin yorumunu merak ediyorum

Zeko Dayı

Ana Kamp
Yeni yaptırmak olduğum karavanda firma maceratörlü büyük taş tuvalet kullanacak. Gayet kullanışlı olacağını düşünüyorum. Karavan bittikten sonrada kullanıldıkça tecrübe sahibi olacağız. Herkesin zevki ve kullanma biçimi farklı olduğu için aklınıza nasıl daha uygun geliyorsa onu kullanın derim. Benim fikrim.

MehmetTorcu

Ana Kamp
Yeni yaptırmak olduğum karavanda firma maceratörlü büyük taş tuvalet kullanacak. Gayet kullanışlı olacağını düşünüyorum. Karavan bittikten sonrada kullanıldıkça tecrübe sahibi olacağız. Herkesin zevki ve kullanma biçimi farklı olduğu için aklınıza nasıl daha uygun geliyorsa onu kullanın derim. Benim fikrim.
Teşekkürler
Fikir beyan eden olmayınca tmc elektrikli küçük taş aldım.
Yeterli olacağını düşünüyorum

Necolay

Yeni Üye
Merhaba Mehmet bey, Şu an ben de tuvalet araştırıyorum. Aldığınız üründen memnun kaldınız mı ?

Forum istatistikleri

Konular
100,008
Kullanıcılar
167,851
Son üye
reseb

SON KONULAR