DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Merhabalar...def Alma Umudu Ile Aranızdayım

'DEFENDER' forumunda Emrh_Def tarafından 19 Aralık 2016 tarihinde açılan konu 704 kişi tarafından okunmuş, 0 cevap yazılmıştır

1. Emrh_Def

Emrh_Def Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Öncelikle kendimi tanıtayım ,

Ben 26 Yaşında İstanbul da yaşayan doğaya ve yeşile hasret biriyim :smiley: Küçüklüğümden beri ilk olarak bisikletimle örnek vereyim hiç bir zaman sıfır bir bisikletim olmadı sürekli kendim hurdadan alıp toplayıp binmişimdir. o zevki bir kere çocukken almış biri olarak biraz büyüdükden sonra yine motor ve tabiki hurda olanı alıp toplama zevkine devam ettim çevremde sürekli aynı eleştiriler oğlum ne uğraşıyorsun o kadar al adam akıllı birşey bin git ama onlara tabiki anlatamıyorum asıl zevki bu toplamak uğraşmak :smiley: Sonra askere gittik ve shortland şöförü olarak landa bağlandım yaklaşık 1 yıldır aktif takipdeyim ve içimde ukte kaldı biraz içimi döktüm sanırım :smiley: Son olarak ne almalıyım şu iyimi bu iyimi gibi sorularla sizi boğmiycam forumu iyicene bir okuyup araştırma ve birazda olsa bilgi sahibi olduğum vakit sorularım başlayacaktır :smiley:

en yakın zamanda DEF'imle birlikte Herkeze keyifli Forumlar Bende artık aranızdayım :cool:

fth110 ve yorgunhunter bunu beğendi.
    Etiketler:

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...