Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan manowargs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,248

Etiketler
Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Şu anda genel uygulama olarak fotoğrafları Gezenbilir Galeriye ekliyoruz. Buradan bilgi alabilirsiniz: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=21499

Fotoğrafları küçültmek için program kullanmanızda fayda var. 3 MB yüklemek çok zaman alır. Şahsen ben irfanview ya da picasa kullanıyorum bunun için. Diğer resim işleme programları ile de yapılabilir. Uzun kenarı 800 piksel daha rahat görünüyor site üzerinde.
 


Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Mesajlara vektörel (çizim) görsel eklemek -tiff/jpeg yapmadan- mümkün mü? Mümkünse yolu nedir?
 


Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Fomat bilemiyorum. Ben Mac-FreeHand'de hemen hemen tüm vektörel formatları kullanabiliyorum. Onun için hiç dikkat etmedim.
Varsa burada kullanılabilecek bir-iki format söyleyebilir misin? Bende bakayım hangilerini kullanıyorum...
 

Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Uyeye ozel gonderilecek mesaj icine fotograf yukleyebilmek icin hala photobucket sitesini mi kullaniyoruz,yoksa gezenbilir'e ait bir sunucu olusturulabildi mi?
 

Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Geç cevap için özür :smiley: Halen test çalışmaları devam eden bir galerimiz var, artk linkini de vermenin zamanı geldi sanırım. Tamamlandığında anasayfada linki de yayınlanacaktır ;)

http://www.gezenbilir.com/index.php?action=Galeri
 

Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

resimler yüklenirken sürekli hata veriyor ve birtürlü yükleme gerçekleştimi anlaşılamıyor !!! birde 3 resim yükleme olanağı sunuyo sayfa ,ama bazı üyeler sayıca çok daha fazla resim yükliye biliyor nasıl bir yol izliyolar???
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,069
Mesajlar
1,512,893
Kayıtlı Üye Sayımız
171,708
Kaydolan Son Üyemiz
Karavan Elektrik

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status