Mevcut Hamağa Cibinlik (sineklik) Ilavesi Ve Tarp Önerisi Gerekli

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan doganizm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,098

Etiketler

Veya komple 2 kişilik hamak, cibinlik ve tüm bağlantıları dahil bu ürüne de bakabilirsiniz. Ben aldım ve eşimle birlikte kullanıyorum, çok sağlam çıktı, tavsiye ederim
US $20.94 48% Off | 290 x 140cm Outdoor Hammock Swing with Integrated Mosquito Curtain Bugs Net Extension Straps Clips Ground Rope with Ground Nails
https://s.click.aliexpress.com/e/nPTcYFWeX

Güle güle kullanım, umarım bizim kadar memnun kalırsınız ve kullanırsınız.

Ben şimdi bir de şu telescopic pole’lardan (direk) sipariş ettim :

US $5.80 16% Off | Lightweight Tent Rod Outdoor Awnings Adjustable Aluminum Rod Tent Poles Accessories For Tents Camping Shelters Hiking
US $5.80 16% Off | Lightweight Tent Rod Outdoor Awnings Adjustable Aluminum Rod Tent Poles Accessories For Tents Camping Shelters Hiking

Teşekkürler,

Hamak kampına merak sardım ilk hamak kampını yapınca çok sevdim ve cibinlikli hamak alayım dedim.

Siz hamak kampı yapıyor musunuz?

Ben tek başıma 1-2 gecelik konaklamalarımda hafif olsun diye çadır yerine bu hamağı kullanmak istiyorum bu yüzden aldım.

Hamakta gecelemenin verdiği özgürlük duygusu muhteşem gerçekten, fakat gece uyuyunca hamağın altından vahşi bir hayvan tarafından taciz edilirmiyim acaba diye de düşünmüyor değilim, bu yüzden hamağı daha yükseğe kurmak ta bir çözüm ama ipleri daha yükseğe bağlamak ta sıkıntılı olabilir ayrıca hamaktan düşünce sağımızı solumuzu kırmak ta var.....

Teşekkürler,

Hamak kampına merak sardım ilk hamak kampını yapınca çok sevdim ve cibinlikli hamak alayım dedim.

Siz hamak kampı yapıyor musunuz?
Yok biz arabayla gidiyoruz, tam teçhizatlı kampçı gibiyiz, araba ağzına kadar doluyor. Allahtan tecrübelendik de indirme yerimiz (depo) belli ve eşyalar düzenli oldukça hızlıca indir-bindir becerebiliyoruz.

Ben tek başıma 1-2 gecelik konaklamalarımda hafif olsun diye çadır yerine bu hamağı kullanmak istiyorum bu yüzden aldım.

Hamakta gecelemenin verdiği özgürlük duygusu muhteşem gerçekten, fakat gece uyuyunca hamağın altından vahşi bir hayvan tarafından taciz edilirmiyim acaba diye de düşünmüyor değilim, bu yüzden hamağı daha yükseğe kurmak ta bir çözüm ama ipleri daha yükseğe bağlamak ta sıkıntılı olabilir ayrıca hamaktan düşünce sağımızı solumuzu kırmak ta var.....
Hava güzel oldukça, fazla esmezse gayet uygun olur

%99 bizde arabayla gidiyoruz bazen eşimle bazen ben kimse bulamazsam tek gidiyorum.

Bazen dolmuş veya otobüsle tek başıma gitmeyi de düşünmüyor değilim.

Tente siparişini değiştirmiştim, en son olarak şu tentede karar kıldım. 3x3 metre tente kısa kalır diye düşündüm, sipariş verdiğim hamak uzunluğu zaten 3 metre civarıydı ve 4 metre uzunluktaki aşağıdaki tenteyi sipariş verdim ve bugün elime ulaştı. toplamda 17.26 TL vergi ödedim.

Tenteyi denemedim henüz ama kaliteli izlenimi verdi.

US $34.9 30% OFF|3F UL GEAR Ultralight Tarp Outdoor Camping Survival Sun Shelter Shade Awning Silver Coating Pergola Waterproof Beach Tent-in Sun Shelter from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Hamaktan sonra sipariş verdiğim Aliexpress standart shipping ile gönderilen tente bana ulaştı ama aşağıdaki hamak bana daha ulaşmadı.

2019-07-13 Temmuz'un 13.ünde verdiğim sipariş hala daha bana ulaşmadı.
China Post Registered Air Mail ile göndermişti satıcı.

En son işlem 08/07/2019 tarihinde aşağıdaki gibi görünüyor.
The item was forwarded to the destination country (Otb)

US $21.34 47% OFF|290 x 140cm Outdoor Hammock Swing with Integrated Mosquito Curtain Bugs Net Extension Straps Clips Ground Rope with Ground Nails-in Tents from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR