Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 135
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 85,207
HD Sigorta Engin hn.dan birde sorgulatın 0530 772 92 62 geçen hafta poliçemi hazırladı bulabildigim en uygun fiyatı verdi. Adım Zafer Urundaş aracımı 8000 aynı fiyattan 4700tl. olarak yaptı ancak aracım 2 yıl çekme belgeli oldugundan yaklaşık yarı fiyatını cezalı olarak uygulandı,selamımıda söylerseniz sevinirim kolay gelsin.yani kaça sigorta yaptırdınız.4700 tl yemi yoksa 2350 tl yemi.
 

Etiketler


Bunlar iyice şaşırmış haa Suriyeli şerefsizlere bakalım denen 5400 tl lik m23 iveco ya 1870 tl sigorta çıkardıkaar bu ne ya kiradan bıktıgumız için karavan çıkmık bunlar da zıvanadan çıktı
 
Konulari okudum ama Minibus yada otomobil olarak hesaplamama sebeplerini anlayamadim, neden m1 yada m2 olarak hesaplamiyorlar biliyor musunuz?

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Tavan fiyat 2200 değil mi neden fazla aldilar?

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aracım 2 yıl kadar çekme belgeli olarak kaldı,dolasıyla bu durum sigorta firmalarının yüksek fiyat çıkarabilmeleri için fırsat oluyormuş.

Güya eski poliçeyi göremediklerinden 2 katı cezalı olarak fiyat veriyorlardı anlaşmışlar gibi, çok araştırdım çıkar yol bulamadım maalesef mecbur kalıp bu fiyata yapmak zorunda kaldım.
 

Ben düzenli olarak, bimer,cimer, tcmm deki tüm mail adreslerinin olduğu listeyi(tüm milletvekillerinin,bakanlarinin maili var) taciz ediyorum;)
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,221
Mesajlar
1,515,483
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst