Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,463
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Selamlar,
Ben Tekirdağ'dan Tolga, 38 yaşındayım ve bir kaç güne kadar ben de aranıza katılıyorum. Zaman zaman ustaların tavsiyelerine başvuracağım, umarım başınız ağrıtmayız.
Saygılar.

Etiketler

Merhabalar Tolga hosgeldin aramiza, buradaki arkadaslar elinden gelen destegi verirler rahat ol. :smiley:

Merhaba arkadaslar;
İsmim Dinçer, 31 yasındayım, bi havayolu şirketinde kabin görevlisi olarak çalışıyorum. İşim gereği İstanbulda ikamet ediyorum ama aslen Tekirdağ'lıyım. Gönlümüz hep oralarda anlayacağınız.
Son zamanda bende bi motor sevdası aldı gidiyor. Daha öncedende az cok ilgim vardı ama etrafımda motor sahibi olan deneyimlerinden yararlanabileceğim arkasına binip gezebileceğim belki söyle ara sıra kullanabileceğim bi motor hiç yakınlarımda olmadı. Artık bu yaz dedimki malzemeleri tamamlarım ehliyeti alırım bide bikaç eğitime katılırım sonraki sezondada bi motor alırım kullanırım.
Bunu mütakip bu ayın 16-17 sinde Honda Motorsiklet Eğitim merkezine güvenli Sürüş1 eğitimi için kayıt yaptırdım. Yaptırmaz olaydım. Zaten kanımda azda olsa bulunan virüs bütün benliğimi sardı. Öncelikle iyiki Honda M.E.M'ne gitmişim çok ilgili alakalılar. O çok uzun gibi gözüken ama kısacık iki günde motorla ilgili hemen her konuya değiniyorlar. Neyse bu kursa gittikten sonra anladımki ben motor kullanmak için doğmusum benim aradığım hersey motorsiklette mevcut. ;D Tabi planlar altüst oldu seneye alacağım motoru hazır ÖTV de inmişken bu sene alayım diyorum. Kursa kayıt oldum kısmetse Mayıs sonunda ehliyeti alırsam hemen bi motor alıp aranıza katılacağım. O güne kadar kalın sağlıcakla. Epinize ii forumlar.

slm arkadaşlar
ismim cemal dalyan.istanbul fatih te oturmaktayım.uluslarası bir şirkette yöneticiyim.gezmeyi,doğayı,motosiklet kullanmayı(özellikle)çok severim.
kendim uzun süredir race makine kullanıcısıyım.şu an 2008 model yenikasa HAYABUSA kullanmaktayım.şimdilik son aşkım hayabusa.ileriki zamanlarda bmw 1200r (tabii daha var)düşünüyorum.sevgi ile kalın :smiley:

SNC01076

Cemalhayabusa 03

Sevgili Dincer ve Cemal arkadaslar, aramiza hosgeldiniz. Guvenli surusler diliyorum.

Selamlar herkese,İsmim Onur
Ankarada ikamet ediyorum yaklasık 1 senedir,uzuuunca bir motosiklet sürüş tecrübem var.Şehir içinde sürmekten pek haz almıyorum,bu sebepten iki haftada bir uzun soluklugezilere çıkmaya çalısıyorum,
Bir hava yolu şirketinde kabin memuru olarak çalısıyorum.
En kısa zmanda sağlam arkadaslıklar kurmak üzere

Guru' Alıntı:
Selamlar herkese,İsmim Onur
Ankarada ikamet ediyorum yaklasık 1 senedir,uzuuunca bir motosiklet sürüş tecrübem var.Şehir içinde sürmekten pek haz almıyorum,bu sebepten iki haftada bir uzun soluklugezilere çıkmaya çalısıyorum,
Bir hava yolu şirketinde kabin memuru olarak çalısıyorum.
En kısa zmanda sağlam arkadaslıklar kurmak üzere

Hoşgeldiniz,

Arkadaşlar Selamun Aleyküm. :smiley:
Aranıza Sapanca'dan katılıyorum.Profesyonel bir binici değilim ama çocukluktan beri bisiklet ve motosiklet sevdası taşıyorum.Zaman çinlilerden 250-100 cc arası birkaç motorum oldu.Şimdi ise 14/05/2011 tarihinde 2007 model bir YBR 125 sahibi oldum.
Yayla,dağ gezintilerini severim.Av merakım var.
Mesleğim öğretmenlik,sınıf öğretmeniyim.Daha önce 19 yıl Bartın'da görev yaptım.2010'un yazında Sapanca'ya geldim.Memleketim de burası.
Yaş 43,boy 1,67 kilo ise 90.Niye cross almadın diyen olursa diye boy ve kilo bilgilerimi verdim.Maalesf boyum enduro tipi motorlara yetmiyor :'( :'( :'(.
Hepinizin tekeri yere düz bassın ;).

Merhaba Arkadaşlar.

Bn Niğde'den Mustafa Özkaymak.İyi bir doğa tutkunuyum.
Hepinize selamlar.

dsc08202q.jpg

dsc00449gv.jpg

Merhaba arkdaslar ben Rifat Turgen.Uzun süre bisikletle yol aldiktan sonra son bir kac senedir motorlu bir iki tekerle yol aliyorum.Herkese selamlar..

herkese selam ana tanışma başlığında yazdıklarımı aynen buraya alıyorum:
bir ek yaparak: 2009 model cbf150 motorum var sıfır almıştım 35bin km ye geldim. f650gs e geçmeyi planlarken araba almam gerekti ve ertelemek zorunda kaldım, bu bahane ile 50bini görüp öyle geçeyim diyorum :smiley:

"merhabalar,
ismim ekmel. öğretim görevlisiyim.
dağcılık, trekking, kamp ve karabük'e geldikten sonra çevresindeki kanyonların bolluğu sebebi ile kanyoning uğraşlarım var.
bisiklet sevdam vardı karabüğe gelince sonlandırmıştım ama tekrar alevlenmek istiyor
motosiklet sevdam ise sonlandırılmayacak boyutta

uyuyarak geçen her dakika kayıptır, yeni yerler ve kişiler keşfetmeyi engellediği için diyerek selam ediyorum herkese.
birgün biryerler görüşmek dileğiyle..."

metan' Alıntı:
herkese selam ana tanışma başlığında yazdıklarımı aynen buraya alıyorum:
bir ek yaparak: 2009 model cbf150 motorum var sıfır almıştım 35bin km ye geldim. f650gs e geçmeyi planlarken araba almam gerekti ve ertelemek zorunda kaldım, bu bahane ile 50bini görüp öyle geçeyim diyorum :smiley:

"merhabalar,
ismim ekmel. öğretim görevlisiyim.
dağcılık, trekking, kamp ve karabük'e geldikten sonra çevresindeki kanyonların bolluğu sebebi ile kanyoning uğraşlarım var.
bisiklet sevdam vardı karabüğe gelince sonlandırmıştım ama tekrar alevlenmek istiyor
motosiklet sevdam ise sonlandırılmayacak boyutta

uyuyarak geçen her dakika kayıptır, yeni yerler ve kişiler keşfetmeyi engellediği için diyerek selam ediyorum herkese.
birgün biryerler görüşmek dileğiyle..."
Merhaba Ekmel ana sayfada tanışmıştık benimde defender den başka çinli bir Lifan 150 var daha yeni aldım şimdilik gücüm anca buna yetti.Motorun yeri bir başka oluyor.

karakartal01' Alıntı:
Merhaba Ekmel ana sayfada tanışmıştık benimde defender den başka çinli bir Lifan 150 var daha yeni aldım şimdilik gücüm anca buna yetti.Motorun yeri bir başka oluyor.

3yıllık çinli deneyimimden sonra sıfır çinden 20 yaşında japon iyidir mantığı oluştu bende. inşallah bir japona kısa sürede geçersiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri