Muğla veya Antalya'da Kamp Yerleri İçin Acil Yardım !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan velespitci68 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,587

Etiketler
Ynt: Muğla veya Antalya' da Kamp Yerleri İçin Acil Yardım !

Merhaba Gur Kardesim;
Antalya'da bazi kamp adresleri.Goynuk Milli Parki,Lara Bambus Hotel Kamp;Adrasan-Camyura/Rahmis Hotel Kamp;Tekirova beldesi Sundanci Kamping.
Kemer Kumsal Kamping Phasilis Tatil Koyu;Kemeré 15 km Cirali Yanartas da 3 kamping Deniz kenari ve Milli Park.
Mugla Taraflari:Akyaka-Oren yolu Turnali Kamp;Bodrum:Zetas Kamping-Ortaca Ilcesi Dalyan Iztuzu Sahili;Marmaris/Mugla Cubucak Kamping
Datca yolu 23 km Jandarma yani.Aktur Kamping;Inbuku Orman Kamping;Deniz kamping;Genc kamping;Han Kamping;Oludeniz Kamping;Caglar kmping;Su ara Kamping;Doga kamping;Katranci Kamping;Kargi Koyu Fethiye kamp;Gok ova Orman Kampi.
Sizlere bu kadar Kamp yeter herhalde.

Kas'da 3 tane Kamping var.1 Olimpos Kazik marka,zaten yabancilara yonelik bizleri istemiyorlar bile.2.cisi Kas kamping oda 30 papel,yabancilara bayiliyorlar.3.cusu Kas cikisi Otelcilik okulunun islettigi kamp oda 30 papel.Kazik.Inbuku hakkinda malumatim yok.Gokova pahali degil,malum Milli Park
gecen sene cadirlardan 10 TL,aliyorlardi.Fakat handikap denize zor giriliyor,yuksek yerden demir,kotu bir merdiven ile iniliyor,kadinlarin inmesi imkansiz.Deniz 4 yildizlik,yaz aylari cok kalabalik.Neden Fethiye Katranci'ya gitmiyorsunuz?Selamlar

Ercument Ozbek' Alıntı:
Kas'da 3 tane Kamping var.1 Olimpos Kazik marka,zaten yabancilara yonelik bizleri istemiyorlar bile.2.cisi Kas kamping oda 30 papel,yabancilara bayiliyorlar.3.cusu Kas cikisi Otelcilik okulunun islettigi kamp oda 30 papel.Kazik.Inbuku hakkinda malumatim yok.Gokova pahali degil,malum Milli Park
gecen sene cadirlardan 10 TL,aliyorlardi.Fakat handikap denize zor giriliyor,yuksek yerden demir,kotu bir merdiven ile iniliyor,kadinlarin inmesi imkansiz.Deniz 4 yildizlik,yaz aylari cok kalabalik.Neden Fethiye Katranci'ya gitmiyorsunuz?Selamlar

evet dediğiniz üzere kaştan vazcaydım galiba gökovada olmucak.inbükü veya katrancı koyu düşünüyorum katrancı koyuyla görüştüm.inbükünün telefonu calıyor kimse acmıyor. bana oranın baska bir tel numarası bulabılırmısınız? saygılarımla bu forumda sizin gibi yardımsever insanlara ihtiyaç var.

ben de katrancı koyunu tavsiye ederim...

velespitçi arkadaşım,

ben bunları yazarken sen çoktan inbükü'nden başka
koylara kaçmış olacaksın. keşke yazdıklarını daha
önce görseymişim. ama belki başkaları için yardımı
dokunur diye yazayım istedim.

inbükü orman kampı, bir zamanlar güzel ve tercih
edilen bir mekanmış. o dönemki işletmecilerinden
kaynaklandığını söylüyorlar. gidenler hep memnun
ayrılmışlar. ancak birkaç yıldır işletmecileri değişmiş.
ben geçen hafta gittiğimde bayağı bir hayal kırıklığına
uğradım. işletmede hiçbir şey yok. market vs yok.
oldukça kaba görevliler var. resmen insanı azarlıyorlar.
konaklayan sayısı epeyce azalmış. insanlar bir şekilde
kaçıyor buradan. ayrıca biraz sıcak ve bunaltıcı bir
havası var. oysa ki yarım saat öncesinde ayrıldığım
ve yarım saat sonra tekrar döndüğüm çubucak
buz gibi esiyor. bu tarafa yolu düşenlere önerim
çubucak olur. keseye dokunmayacaksa amazon'u
da deneyebilirsiniz.

Ynt: Muğla veya Antalya'da Kamp Yerleri İçin Acil Yardım !

Birde kampinglerin Kirali :Bogaz Kamping: Adresi Soygun-Titreyen Gol Side. Yep yeni bir Kamping. Geceligi Karava 20 tl. Camasir makinesi ve kurutma makinesi bedava
Denize sifir.Icerisinde Lokantasi var,yazlari acik bufe ode kisi basi 20 Tl. Tam cam ormani icerisi,devamli golgelik,tenis kortu var.Tek fena tarafi yakinda bakkal falan yok.
Manavgata 12 km.

Biliyorum cevap için çok geç ama bu yaz için yapılacak planlara faydası dokunur belki :smiley:

Muğla/Gökova Körfezinde iki kamping var bildiğim. Çok sakin.
Akbük Koyu... Muğla-Marmaris yolu arasında, Akyaka'dan girip sahil boyunca yaklaşık 20 km ilerledikten sonra karşınıza çıkacaktır.

Boncuk Kamping... Muğla-Marmaris yolu arasında Çetibeli'ni geçtikten sonra Çamlıköy'den girip 8-10 km ilerledikten sonra karşınıza çıkacaktır.

Mesafeleri hatırladığım kadarıyla yazdım. İki tarafında yolu da virajlı ve çok iyi değil benden söylemesi.
Gökovada 1-2 gece kalıp koylarını gezmenizi tavsiye ederim. Tam dinginlik arayanlara göre biryer..

Google Earth de kampingleri işaretledim.

GKOVA

Ayrıca daha renkli-hareketli biryer sorarsanız Ölüdeniz derim.
Birçok kamp alanı ve aktivite fırsatı var.
Paket tatil imkanları olan Macera Kampının internet sitesine bi bakın derim ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri