Muhteşem Atmosfer Bursa Suuçtu Şelalesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yoldabirivar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,258

yoldabirivar

Kamp I
Yer
yolda biri var
Web
yoldabirivar.wordpress.com
Yolda biri var olarak geçen hafta yapmış olduğum harika kampı sizlerle paylaşıyorum Bursa Suuçtu Şelalesi...
Gezimdeki atmosferi anlatmaya gerçekten kelimeler yetmez Eski zamanlarda motosiklete başladığım zamanlarda gitmekten hoşlanırdım bu gezimde de yolda olmaktan çok hoşlandım motordan inmek istemedim fakat motordan indiğimde Suuçtu şelalesinin harika havasına suyuna geldiğimde olayın rengi değişti motora binip ayrılmanın zor geleceğini düşünmeye başladım
Yoldaşlar Yolda biri varYolda biri var... sayfamdan ''*'' sembollü yazıları okumanız yeterlidir Bunun haricinde sayfamdan biraz daha detaylı bir anlatımla birlikte gezideki hislerim yaşadığım atmosferin etkileri yazılmıştır
Şimdi sizi fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum

Son düzenleme:

Etiketler
Harika yollar Burada Şelalenin yukarsında Seyit Tepe dedikleri bir alan var ki Şelaleyi yukarıdan aşağıya harika bir manzara eşliğinde izliyorsunuz
A1MG2z
XP1l20
BBX9QG

MdGR9k
QV3y1v
Oo6a2z
JQJWLW
0E6rVR

Yolda biri var olarak bu kampımda da yalnızdım:smiley:
5Dlq9D
Şimdi bazıları diyor
YBR ile gidilir mi ??? - Honda xl 650 TransAlpinden Harley 883 üne Amerikan Shadowuna kullanmış biri olarak Altını çize çize belirtirim ki Motosikletlerimiz ve 4x4 lerimiz hepsi birer demir yığınıdır hiç biri amaç değil araçtır...
Gustavonun hikayesi vardır o da benim gibi XL 650 TransAlp varken YBR ile dünya turu atmıştır
Bu yazıdaki tema şudur Araçlar amaç değildir...Amaç gezmek Yoldaşlar yollarınız açık olsun

Son düzenleme:

arabasız ulaşım yok sanırım
Araba ile rahat bir şekilde varılabilir
Genelde kamp alanları 5,10,15 km merkez ilçeye yakın yollar engebeli oluyor çoğu gittiğim yerde böyle idi fakat Suuçtu Şelalesine gidişte bozuk yollar yok.
Benim gittiğim yerler zevke göre alan etrafında gezdiğim arazi toz toprak yerler
Belediye otobüsleri ile de ulaşım mevcut okuduğum kadarı ile

Yolda biri var...

Son düzenleme:

Ybr ile çok yerler gezmiş birisiyim. Gezilerinizi takip etmeye çalışıyorum. Suuçtu oldukça güzel bir yerdir. Gezinizi bir kampla taçlandırmanız hoş olmuş. Gece bir sorun yaşadınız mı? Yalnız başına da kamp yapmak iyi cesaret doğrusu. Gezilerinizi takipteyiz.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ybr ile çok yerler gezmiş birisiyim. Gezilerinizi takip etmeye çalışıyorum. Suuçtu oldukça güzel bir yerdir. Gezinizi bir kampla taçlandırmanız hoş olmuş. Gece bir sorun yaşadınız mı? Yalnız başına da kamp yapmak iyi cesaret doğrusu. Gezilerinizi takipteyiz.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yücel Bey bende sizin gezilerini buraya üye olduğum zamandan ara ara okurum evt YBr den güzel bir karavan maceranız var devamını sağlıcakla bekleriz
Ben Batuma tek motor eşimle gittim yanımda bir bayanla Kastamonu da telefonun çekmediği evin olmadığı yerlerde kamp ve geziler yaptım Bu yazıyı yazma maksadım ooo işte ben çok cesurum gibi bir tablo oluşturmak değil aksine herkesin rahatlıkla tek başına kamp yapabileceğini anlatmak
Yolda biri var sayfamın adıda burada geliyor...Şimdi eş dost akraba her zaman musait olamayabilir
Çağrırsın bu hafta amcaoğu gelcek der...Çağrırsın bu hafta düğün var derler...Çağrırsın bu hafta misafirliğe gidicez derler...Derler de derler...Herkesin sosyal bir hayatı var ben herkesin işi var misafiri var düğünü var kimseyi yargılayamam ama çocukluk dönemleri bittiği için 3-5 arkadaşı (halı saha maçları hariç)bir araya götürmek çok çok zor.
Ki ben grup gezi ve kamplarını sevmeyen biriyim doğa ile bir başıma kalıcam havasını suyunu iliklerime kadar hissedicem...
Tekrar çok teşekkür ederim destekleyici yorumlarınız için

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri