Naturehike Star River 2 Çadır Kurulumu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayhanakbuga Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,296

ayhanakbuga

Kamp I
Yer
Erzurum
Yaklaşık bir yıl kadar önce, outdoorhaber.com sitesinde okuyup varlığından haberdar olduğum çadırı ikinci el sitesinde ilanını görünce satınaldım. Bir kaç faaliyetimde kurulumunu yaptım. Bisikletli, motosikletli, sırtçantalı turlar için hafifliği ve kapladığı yer açısından ideal olduğunu düşündüğüm çadırı almayı düşünen ve alacak durumu olan herkese tavsiye ederim. Sıfır fiyatı şuan çok yüksek...
Bence artıları
*Muadili çadır "big agnes" in belki yarı fiyatına. Ayrıntıları hariç benzer konforu sunduğunu düşünüyor outdoorhaber'den Çağatay Belgen.
*Gerdirmeden de ayakta durabiliyor.
* Hafif ve az yer kaplıyor. Çuvalına koymayıp polleri kumaşları farklı yere koyarsanız daha çok sıkıştırılabiliyor.
*Polleri sağlam. Çift giriş çıkışlı.

Bence eksileri
*Fiyatı
*Havalandırma kısımları yok. Hava tahliyesi olmayacağı için üzerinize yağmur gibi yağabilir nefesiniz.
*Fermuarları narin
*20d kumaş olduğu için dikkatli kullanmak lazım; gerdirirken ve kurulumunu yaptığınız zemine dikkat etmek gerekli.

Etiketler
Yaklaşık bir yıl kadar önce, outdoorhaber.com sitesinde okuyup varlığından haberdar olduğum çadırı ikinci el sitesinde ilanını görünce satınaldım. Bir kaç faaliyetimde kurulumunu yaptım. Bisikletli, motosikletli, sırtçantalı turlar için hafifliği ve kapladığı yer açısından ideal olduğunu düşündüğüm çadırı almayı düşünen ve alacak durumu olan herkese tavsiye ederim. Sıfır fiyatı şuan çok yüksek...
Bence artıları
*Muadili çadır "big agnes" in belki yarı fiyatına. Ayrıntıları hariç benzer konforu sunduğunu düşünüyor outdoorhaber'den Çağatay Belgen.
*Gerdirmeden de ayakta durabiliyor.
* Hafif ve az yer kaplıyor. Çuvalına koymayıp polleri kumaşları farklı yere koyarsanız daha çok sıkıştırılabiliyor.
*Polleri sağlam. Çift giriş çıkışlı.

Bence eksileri
*Fiyatı
*Havalandırma kısımları yok. Hava tahliyesi olmayacağı için üzerinize yağmur gibi yağabilir nefesiniz.
*Fermuarları narin
*20d kumaş olduğu için dikkatli kullanmak lazım; gerdirirken ve kurulumunu yaptığınız zemine dikkat etmek gerekli.
Herşeyden önce Çadırınızı açıklıktaki ağaçtan 15~20m uzağa kurarak olası yıldırım düşmesinden korumanız için tebrik ederim. örnek olduğunuz için teşekkür ederim. Doğada buluşmak üzere. Sağlıcakla kalınız

Herşeyden önce Çadırınızı açıklıktaki ağaçtan 15~20m uzağa kurarak olası yıldırım düşmesinden korumanız için tebrik ederim. örnek olduğunuz için teşekkür ederim. Doğada buluşmak üzere. Sağlıcakla kalınız
Bana öğrettiğiniz değerli bilgi için ben teşekkür ederim

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çektiğimiz video içern mesajlar için 2 bin 5 bin hatta 10 bin görüntülenme falan yazıyor. Ooo iyi diyorsun dönüp youtube kanala bakıyorsun Video görüntülemesine bakıyorsun 50 kişi izlemiş :tearsofjoy: :tongueclosed: Bu nasıl iş ? :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.