Nk Karavan Ritim 506 Inceleme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezilecekrota Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,190

gezilecekrota

Ana Kamp
NK karavan ritim 506 nın inceleme sini yaptık karavanın önce dış görünümü, sonra iç görünümünü video da anlattık. karavanda 2 ranza ve çift kişilik yatak olabilen oturma gurubu mevcut . 750 kilo altı küçük bir karavan olmasına rağmen 4 kişi rahatlıkla kalabiliyor Karavanımızla

Etiketler
NK karavan ile ilgili o kadar çok şikayet var ki,şu ana kadar en az 50 tane şikayet duydum
Bu durumda tercih etmem

Samimi fikrimi söyleyeyim
biz almadan öncede şikayetler vardı pek umursamadık
ama şikayetler malesef biraz haklıymış

Artıları
karavanın dış görünüşüne diyecek yok
iç tasarımıda öyle çok güzel düşünülmüş
Fiyat uygun

Eksileri aşağıdaki gibi

ancak dediğiniz gibi şikayet çok çünkü işçilik te çok zayıflar çok basit hatalar yapılıyor
ve bu hatalar can sıkıyor

videoda bahsetmedik ancak madem öyle dediniz söyleyim bizdeki işçilik hatalarını
1 - ) yatak olan kısım 2 mm daha geniş yapıldığı için oturma gurubu yatak olmada çok zorlanıyordu çözüm için
2 mm lik kafa tarafından önce döeşemeyi söküp kesmek durumunda kaldım
2- ) şuan alt taraftaki temiz su tesisatında damlama yapıyo müsait bir zamanda onada bakacağım
3-) arka tarafa giden sinya kablosunu duvar çivisi ile sabitleme yapmışlar yere sarkıyordu düzeltmeye çalıştım
4 -) basit olsada buz dolabı ayağını ayarlamadıklarından sallanıyordu , buraya kadar normal anormal olan ise bunu dediğimde ayak ayarı yapmak yerine buzdolabının üstüne vida çaktılar.
5 -) perdelerin montajını iyi yapmadıklarından düşüyordu kendim vidalama yapınca düzeldi

özetle kusurlu işçilik bol miktarda var kendiniz teslim alsanız dahi bi sürü sorun oluyo
ekimde sipariş edip şubatta alabildim 5 ertelemeden sonra
teslime gidince hemen alıp dönecektik ama sabah gidip akşama zor teslim alabildik

Kendi yaptıkları tanıtımları izledim.Sistemli çalışmadıkları,başka karavanlarda gördüklerini üstün körü uygulamaya çalıştıklarını gördüm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR