DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Proje Çizimi, Koltuk Sayısı Ve Mevzuattaki Son Değişiklikler

'TEKNİK' forumunda Hamit Deniz ÇETİN tarafından 19 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu 423 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. Hamit Deniz ÇETİN

Hamit Deniz ÇETİN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba,
    Ekstra uzun şasi 2004 model camlı bir ducato aldık. 17+1 olan bu aracı 5+1 olarak karavana çevirmek istiyoruz. arkaya iki kişilik iki adet ranza, ön taraf 2+1 düzende hemen arkasında ise 3 kişilik kendinden emniyet kemerli direk şasiye monte edilmiş gerçek minibüs koltuğu koymak istiyoruz yani niyetimiz ahşaptan yapılan yemek düzenini uygulamamak.

Lütfen gerçekten konuya hakim kişiler bilgi verebilir mi? Yeni bir değişiklik mi oldu? Artık illa bu işi yapan firmalara mı yaptırmak zorundayız? Bu uygulama Ekim 2017"ye kadar ertelenmiş deniliyordu. Karavanlar illa 2+1 mi olmak zorunda. Zaten yolcu taşımak için üretilmiş bu minibüsün yolcu sırasındaki ilk sıra koltuğunu kullanamaz mıyız? İlla sökmemiz mi lazım?

Çok teşekkürler..

Etiketler:

2. EvliyaCelebi2

EvliyaCelebi2 Zirve

Alınan Beğeni:
    433
    Sorunuza belki somut bir cevap veremese de, cevaplarınızı nerede arayabileceğiniz yönünde aşağıdaki adreslerin belki faydası olabilir ?

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

Mevzuat Bilgi Sistemi

Ya da belki burası direk cevap verebilir ?

Araç Proje | İstanbul - Soru & Cevap

Aman ben konuya hakim falan değilim yanlış anlaşılmasın. Sadece sizin yerinizde olsam internetten nasıl arardım diye akıl yürüttüm.
    Olur da resmî cevap edinebilirseniz, buraya yazmamazlık etmeyin.
    Çok dua alacağınız kesin.:smiley:

Son düzenleme: 19 Mayıs 2017
    fsirin bunu beğendi.

3. Hamit Deniz ÇETİN

Hamit Deniz ÇETİN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    İlginize teşekkürler.

HAMRADIO bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş