Puegeot J9 Dan Karavan Olur Mu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan trgsoy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,039

Etiketler

Ynt: Puegeot J9 Dan Karavan Olur Mu?

Ömer bey bağlantı için teşekkür ederim.Aslında olayın özü şu;imkanlar dahilinde işimizi görecek her türlü araç ile gezginci ruhumuzu tatmin edebiliriz.Ben yıllardır fırsat buldukça kısa süreli geziler yapmaktayım aracımda sedan türü araçlar.Hiçbir zaman yiyeceği ve yatacak yeri dert etmedim.Yol üzerinde bir köy bakkalından aldığım zeytin-peynirin tadını bir su kenarında yerken çıkardım ve o tadı hiçbir marketteki peynirde bulamıyorum.Uykumuz geldiğinde de bir petrol istasyonuna çekip arabanın içinde yattığımız çok olmuştur.Hatta gezilrimizde oğlum otelde yatmak istemiyor.Hele yorulunca bir dağ başında mangalı yakıp üstünede bir çay demleyince keyfimizin sabancılarda bile olmadığını dile getirip gülüyoruz.Hatta haftaya okullar tatil olunca Marmara ve ege turu yapacağım bir haftalık ve bunun enaz 3-4 gününü araçta yatacağız çünkü insan birazda bazı lükslerden yoksun hayatı özlüyor.En önemlisi benim için ailem yanımdaysa ve keyif alıyorsak yer,zaman,mekan,araç önemli değil.
SİSDAĞILI61 arkadaşım dedğiniz gurup araçlarla zaten ilgileniyorum çok uygun fiyatlarlada karavan haline getirilebiliyor ve hemde tadilat istemiyor.hedefim önümüzdeki 2 yılda Allah kaza bela vermezse sahip olabileceğim inancındayım.Çok şükür şimdiye kadar hedeflerimde bir sapma olmadı bunda da olmayacağı inancındayım.
Buyrun.kisa şase j9

20190801 162929

20190801 163351

20190801 163733

Ömer bey bağlantı için teşekkür ederim.Aslında olayın özü şu;imkanlar dahilinde işimizi görecek her türlü araç ile gezginci ruhumuzu tatmin edebiliriz.Ben yıllardır fırsat buldukça kısa süreli geziler yapmaktayım aracımda sedan türü araçlar.Hiçbir zaman yiyeceği ve yatacak yeri dert etmedim.Yol üzerinde bir köy bakkalından aldığım zeytin-peynirin tadını bir su kenarında yerken çıkardım ve o tadı hiçbir marketteki peynirde bulamıyorum.Uykumuz geldiğinde de bir petrol istasyonuna çekip arabanın içinde yattığımız çok olmuştur.Hatta gezilrimizde oğlum otelde yatmak istemiyor.Hele yorulunca bir dağ başında mangalı yakıp üstünede bir çay demleyince keyfimizin sabancılarda bile olmadığını dile getirip gülüyoruz.Hatta haftaya okullar tatil olunca Marmara ve ege turu yapacağım bir haftalık ve bunun enaz 3-4 gününü araçta yatacağız çünkü insan birazda bazı lükslerden yoksun hayatı özlüyor.En önemlisi benim için ailem yanımdaysa ve keyif alıyorsak yer,zaman,mekan,araç önemli değil.
SİSDAĞILI61 arkadaşım dedğiniz gurup araçlarla zaten ilgileniyorum çok uygun fiyatlarlada karavan haline getirilebiliyor ve hemde tadilat istemiyor.hedefim önümüzdeki 2 yılda Allah kaza bela vermezse sahip olabileceğim inancındayım.Çok şükür şimdiye kadar hedeflerimde bir sapma olmadı bunda da olmayacağı inancındayım.
Buyrun.kisa şase j9

IMG 20190221 WA0029

Buyrun.kisa şase j9

Sahibinden de gordum.
Bende j9 dusunenlerdenim ama hic biri sonuca ulasmadi aayilir. Bundan dolayi korkuyorum. Acaba j9 larla ilgili buyuk bi problem mi var. Neden herkes vazgeciyor.

Sahibinden de gordum.
Bende j9 dusunenlerdenim ama hic biri sonuca ulasmadi aayilir. Bundan dolayi korkuyorum. Acaba j9 larla ilgili buyuk bi problem mi var. Neden herkes vazgeciyor.
karavan genellikle daha yuksek butceli kisilere hitap ediyor.maddi bir sınıflandırma yaparsak peugeot j9 en altta.kendine gore artilarida var eksileride.ben yaptim.gayette memnunum.

karavan genellikle daha yuksek butceli kisilere hitap ediyor.maddi bir sınıflandırma yaparsak peugeot j9 en altta.kendine gore artilarida var eksileride.ben yaptim.gayette memnunum.
Sahibinden de gordum.
ben sana kısaca açıklayayım kürşat-eym nin yazdığı gibi pahalı bir uğrş bizler en hesaplısını yapmaya çalışıyoruz örnek: 7 5 bin tl ye aracı aldım yürütmek onbir bini buldu üç yıl içinde bütün yaptığım masraf yirmi bini buldu şu anda wc aküm 100 lük güneş panelim 100 lt su depom duş için hidraforum küçük tüpüm ufak tefek malzemelerim ile mutlu olmak için çaba sarfediyoruz inan eşimle ben çok mutluyuz nerde akşam orda sabah derler ya maalesef işlerimiz fazla gezmemize izin vermiyor ama o kadar bile bize yetiyor geleyim eksilere araç eski tip diesel olduğundan agır gidiyor rampaya geldinmi sıkıştırmayacaksın bir se bir ikiyse ikinci fitesle ağır ağır çıkacaksın zorladınmı hararet çabuk yükseliyor ikincisi süratli gittiğinde sesi içeri çok veriyor ben seksen cıvarı gidiyorum gayet güzel hızı severim dersen hiç bulaşma her yerde parçası bulunuyor tamircisi bulunuyor genelde aracı hakir görüyorlar ancak mutlu olmayı bilirsen sıkıntı yok allah gönlünüze göre versin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR