Sanfe arıyorum 2004-2005 arası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan freediver2009 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,463

Etiketler
Ynt: Sanfe arıyorum 2004-2005 arası

buralarda pek bulunmaz öyle araçlar...
buralarda; arazide özgürlüğün tadını yaşayabileceğiniz, doğayla kucaklaşabileceğiniz, pek fazla kimsenin gidemediği yerlere taşıyan araçları çok kolay bulabilrisiniz,
bırakın santa fe yi size gerçek bir 4x4 alalım biraz kirlenin ''kirlenmek güzeldir''
saygılar...

Teşekkürler.
Gönlüm hep kirlenebileceğim bir 4x4 ten yana ama tek başıma karar veremediğim için bir üst makama onaya sunuyorum :smiley:

Biraz tezat oluşturacak ama yöneticilerden bu başlığın silinmesini rica edeceğim.

Bir süredir devam eden jep hayalime bugün itibari ile son vermiş bulunuyorum.

Bir süreliğine Peugeot markasının yeni çıkardığı Partner Tepee Outdoor modeli ile devam edeceğim.
Bugün bir bayi ile görüştüm, hafta sonu aracı test edip almayı düşünüyorum.
Araç hem şehir içinde hemde outdoor arazi şartlarında şimdilik işimi görcek türden görünayor. Grip kontrol denilen sistem sayesinde (tabi çok bir beklentim olmamakla birlikte) hava ve yol şartlarına göre oynayabileceğim bir oyuncak var en azından.

UISMk1OKIEUt1usg  P623qPWclzBdB8hozX7RuhqdS6Y

http://www.peugeot.com.tr/yeni-partner-tepee-outdoor-reklami/

güle güle kullanın aracınızı allah kaza bela vermesin...

şimdi plan şu siz aracınızla çamurlu bir yola giriyorsunuz, aileden sorumlu bakan ve siz epey uğraşıyorsunuz, üst baş batmış, biz de arkadan türkü söyleye söyleye gelip sizi kurtarıyoruz, daha sonra sizin bakışlarınızla ufuktan kaybolup gidiyoruz, o karşıdaki tepenin arkasındaki gizemli yere doğru, kim bilir ne güzellikler vardır o göremediğiniz yerlerde diye hüzünlü hüzünlü evinize dönerken ağlamaklı bir sesle JEEP kararı veriliyoooorrrr....

nası ama senaryo...

:smiley:

Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim.

Senaryonuz inanın tam bana göre.
Biraz zaman ve ikna çalışmaları ile 2-3 sene içinde bu işe uygun filmler çevirerek senaryolar hayata geçirilecek gibi gözüküyor. ;)

Bazı konuların adaptasyonu biraz zaman alıyor. Hafif çamurlu arazi için biraz daha bekleyeceğim ama çadır, uyku tulumu vs. gibi altyapı malzemeleriyle hafta sonlarında yapılacak geziler konuyu sürekli gücel tutacak.

Ruhsat plaka vs. işleri derken yaklaşık 4-5 günlük bir süreden sonra araç bugün teslim edildi.

Biraz araca alışmanın vermiş olduğu pisikoloji, biraz malum İstanbul trafiği derken aracımı yeterli olmasada test etme imkanı yakaladım.
Motor ve performans olarak 90HP den beklediğimin üstünde bir sonuç aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim.
Hele de test ettiğim araçta gördüğüm yetersiz motor gücünden sonra kendi aracımda yaşadığım farklılık doğru tercih yaptığımı birkere daha gösterdi.

Burası ilan bölümü olduğu için fazla birşeyler yazıp olayı amacının dışına çıkarmak istemiyorum.

Sadece araçla ilgili görüşümü belirtelerek takip edenler için fikir vermesi açısından bu açıklamayı yazdım.
Başka bir başlık altında araç ile ilgili bazı paylaşımlarda bulunacağım.

Bazı modifiyeler yapmak istiyorum. ama yapacağım modifiyeler sadece araç içinin kamp için daha kullanışlı hale nasıl getirebilirim yönünde.
Bunları yaparkende aracın içinde kalıcı değil, demonto uygulamalar şeklinde yapacak olmam.
bununla ilgili ciddi araştırmalar ve düşünce içerisindeyim.
yaptığım çalışmaları paylaşarak benim gibi düşününlere fikir vermesini düşünüyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR