Satılık 1989 Model Defender Pick Up

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aras Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,094

aras

Kamp II
Yer
GİRESUN
Çok severek kullandığım Defender'ımı V8 sevdasına kapılarak satmaya karar verdim.
Araç 89 model askeriyeden çıkma düz dizeldir.İlave olarak otokar şnorkel ve T-Max EW-9000, 4 ton kapasiteli vinç bulunmaktadır.(Vinç henüz kullanılmamıştır.)
Range Rover Classic veya V8 Defender'la takas olabilir.
Fiyat olarak 15.000 ytl düşünüyorum.Pazarlık olabilir.
Abdullah AYTAÇ 05327349760
Aras AYTAÇ 05343602886
Karadoa2008024

Enlikfatsa017

Enlikfatsa067

Etiketler

Ynt: Satılık 1989 Model Defender Pick Up

Birkac sey sorabilirmiyim? Bu arac ruhsatta ne olarak geciyor kamyonetmi yoksa arazi aracimi? Tasima kapasitesi kac kisi olarak geciyor ruhsatta ? Gercekte 1+1 mi? Bir de kasa boyu nedir? (Motosikletimi yukleyebilirmiyim uzerine 2200 mm yere ihtiyacim var)

Ruhsatta 1+1 arazi taşıtı olarak geçiyor.Kasa boyunu bi ara ölçer buraya yazarım.

Benim 1987 model v8 3500 cc. range rover classic im var; takas düşünebilirim. .fakat ben sökedeyim, siz anladığım kadarıyla giresunda, aradaki mesafe nasıl halledeilebilir bilmiyorum?

Slm,

Defender'ın ayrıntılı yandan ve içten resimlerini gönderebilirmisin. Ayrıca motoru ve diğer özellikleri hakkında bilgi verirmisin.

Kusura bakmayın,buraya ilan verdiğimi unutmuşum,araç satılmıştır,ilan kaldırılabilir.

Doğrudur.Henüz doğru dürüst deneme fırsatım olmadı ama defender a göre daha hareketli,çabuk,yaramaz çocuk gibi.Benim yaptığım offroad a göre defender a nazaran afaki üstünlüğü yok,ama tabiiki kısalığı ve 4.2 motor avantaj.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri