Satılık - 1997 Model Jeep Cherokee Orvis

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aaroon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,812

aaroon

Tutku kelimesinin anlamı nedir? ZJ olmasın sakın !
Linkteki aracımı satmaya karar verdim. daha önce açtığım konuya bazı arkadaşlar bişiler yazmış ama cevap veremedim. kızımla yaramazlık yaparken notebook un ekranını kıdrık :D :D :D....
gezen bilir üyeleri için fiyat 21.000 TL dir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cherokee-157-652-km-de-cherokee-orvis/detay

97 model Kazasız Servis Bakımlı full orjinal
2011-10.aya kadar muayenesi var.
Standart cherokeelerden farklı olarak üretilen orvis edition modelidir. Tam donanımlıdır. Az sayıda bulunur. 10020 adet üretilmiştir.
Avrupa yapımdır
Rengi sabittir. Nefti yeşil-içi bej.
Aküsü-şasesi-diferansiyel , şanzuman oranları farklıdır, 1 inç daha yüksektir.
Ağır arazi şartları için üretilmiş bağlantı elemanları vardır.

***206 kw yaklaşık 277 beygir.
***164.000 km de
***Çeki demiri, yan basamaklar, ön koruyucu, kayak taşıma aparatları,
***Ön ve arka çekme kancaları,
***sis farı,
***elektrikli cam sunroof,
***elektrikli ısıtmalı kararan aynalar,
***otomatik far sensörü,
***elektrikli-ısıtmalı-hafızalı-deri koltuk,
***Ön arka disk fren,
***ABS,
***Elektronik denge programı,
***infinity gold hifi kasetçalar+cd' li müzik sistemi,
***hız sabitleyici,
***elektronik klima, polen filtresi,
***2 hava yastığı,
***uzaktan kumandalı alarm merkezi kilit,
***immobilizer,
***yol bilgisayarı,
***hidrolik fonksiyonel hareketli deri direksiyon,
***elektrikli camlar,
***Digital Pusula,
***Uzaktan kumandalı otopark kodlayıcı,
***5 lastikte sıfırdır,
***yedek anahtarı mevcuttur,

iletişim tel : 541 255 5454

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

Big 24955781bo5

Big 24955781j8k

Big 24955781o93

Big 24955781ph6

Big 24955781zbu

Etiketler
Ynt: Satılık - 1997 Model Jeep Cherokee Orvis

Nacizane tavsiyem ilandaki "aracı görmeden en son fiyat ne olur gibi abuk subuk şeyler için aramayın" yazısını kaldırmanız. En son fiyat neyse onu yazıp altına da "pazarlıksız en son fiyat budur" şeklinde yazarsanız daha iyi olur, aracınız daha kolay satılır.

olasiliksiz' Alıntı:
Nacizane tavsiyem ilandaki "aracı görmeden en son fiyat ne olur gibi abuk subuk şeyler için aramayın" yazısını kaldırmanız. En son fiyat neyse onu yazıp altına da "pazarlıksız en son fiyat budur" şeklinde yazarsanız daha iyi olur, aracınız daha kolay satılır.

Kısmen haklı olabilirsıniz. Eğer ilanı sadece " gezenbilir" de yayınlamış olsaydım zaten öyle bişey asla yazılmazdı. Ama tavsiyeniz için yine de teşekkürler. Değerlendiricem mutlaka..

[attachment=1]

[attachment=2]

Big 249557813x0

Big 2495578185h

bikaç ay önce master service den mi almıştınız aracı?

997799' Alıntı:
bikaç ay önce master service den mi almıştınız aracı?

hayır. yine buradan siteden fırat16 adlı arkadaştan almıştım...

motor 5.2 değilmi, 277 beygir nasıl oluyor, beyin yazılımı mı farklı merak ettim, hayırlı satışlar

orvis edition diğer 5.2 lerden farklıdır, biraz daha yüksektir ve motor gücü fazladır ayrıca rengi de farklı bir yeşildir...

5-6 ay önce babama zj bakarken bu araçlada ilgilenmiştik biz almadık beyefendi almış :smiley: gerçekten güzel ve özel bir zj ama tüpsüz olduğu için uzak kalmıştık biraz araçtan yoksa son derece güzel temiz bir araç...

size de iyi satışlar dilerim...

TezzMertek' Alıntı:
Hayırlı Satışlar,

Mesajlarınız düzenlenmiştir.

teşekkürler...
Ben özellikli tüpsüz olnı tercih etmiştim. Çok acil satılım felan degil. satılırsa satılır, satılmassa devam.......Ama yinede G Ü N C E L diyelim...

Son 3 güncel....

Son 2. güncel...

Bu da son güncel olsun....

Araç satış ilanından geri çekilmiştir..

ARKADAŞLAR UTAN ARAK TA OLSA ARACIMI YENİDEN SATILIKLAR ARASINA KOYDUM. 1 AY İÇERİSİNDE SATABİLİRSEN SATICAM. ÖZEL İŞLERİMDEN DOLAYI. BU 1 AYA ÖZEL FİYAT SADECE GEZENBİLİR ÜYELERİ İÇİN 17.500 TL

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri