Satılık Mitsubishi Pajero Pinin Gdi 2.0 (satıldı)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan neşeozcihan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,835

neşeozcihan

Yeni Üye
Mitsubishi pajero pinin gdi 2.0 2001 model bakimlari yeni yaptirdim.son fiyat 22.000
Neşe Özcihan tlf:0543 907 74 02 İstanbul 115.000km

Image

Etiketler

Ynt: Satılık Mitsubishi Pajero Pinin Gdi 2.0

ilanı telefondan verdim diğer 3 resmi yüklememiş.geyiğiniz bittiyse zaten profilde aracın resmi var.

Hayırlı Satışlar.

1 - 2 Görsel daha yollamaya çalışın lütfen.

Diğer arkadaşlarımız da ilana biraz hoşgörü ile yaklaşsınlar lütfen.

Murat bey hoşgörünüze sığınarak şunu sormak istiyorum; Gezenbilir'e sadece ilan vermek için üye olan, ilanıda yarım yamalak veren, ilan verdikten sonra bir daha ortalarda görünmeyen üyeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Şahsen ben Gezenbilir'i bir aileye benzetiyorum ve bu aileye girilebilmesi için bazı kuralları olması gerektiğini düşünüyorum. Yani, bir kişinin böyle bir ilan verebilmesi için örneğin, en az 30 msj yada yorum yazması gerektiğini düşünüyorum. Haksızmıyım? :-X

%50 haklısınız.

Üyenin mesajlarını kontrol ederseniz ilk mesajını 20 Kasım 2013'de atmış.

Az sayıda mesajı olması bu üyemizin sadece araç satışı için burada olduğunu göstermez.

İlk mesajı araç satış üzerine olsa idi o zaman iş değişirdi tabii.

20 - 30 Mesaj sınırlamasına gelince zaten öyle bir sınırlamamız var.

Tabii sadece diğer üyelerin profillerini görememe ve özel mesaj atamama şeklinde bir sınırlama.

Konu açması için bir sınırlamamız yok. Şu an için olmasına da gerek yok.

2 - 3 fotoğraf daha eklerse konu zenginleşir ve aktifleşir.

Neşe hn. arabayı paket yapın, akşam ben gelip alıcam ::smiley: (İnşallah bizede yasah gelemez ;D )

Ynt: Satılık Mitsubishi Pajero Pinin Gdi 2.0 (satıldı)

yasinblgc' Alıntı:
Neşe hn. arabayı paket yapın, akşam ben gelip alıcam ::smiley: (İnşallah bizede yasah gelemez ;D )

What.?

Geyik biraz fazla kaçmıyor mu.?

Forum kuralları gereğini yapmak zorunda kalırız.
;)

Neşe hanim benim nişanlım olur. Kendisine ilani vermesini ben soyledim. Geyik ve ithamlarinizi seviyeli yapin. Aramiz bozulmasin boşuna. Aile isek eğer aile icinde hoşgörülü olmaliyiz
Herkese selamlar.

ProntoBasso' Alıntı:
Neşe hanim benim nişanlım olur. Kendisine ilani vermesini ben soyledim. Geyik ve ithamlarinizi seviyeli yapin. Aramiz bozulmasin boşuna. Aile isek eğer aile icinde hoşgörülü olmaliyiz
Herkese selamlar.
Aman Allahım, çok tırstım :p Seviyesiz yapılan hiç bir şey yoktu, ince bir espiri ve dokundurma vardı.

Ahh Sedat AÇIL ahh.

Sitede neden Beğen butonu yok ki.?? :(

Mert'in mesajını beğenmem lazımdı.

Forum formatına ekleme şansı varsa beğen butonu ilk fırsatta yapmalısın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.