SATILIK SSANGYONG ACTYON SPORT'A UYGUN 18' JANT VE IŞIKLI BASAMAK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kabasakal73 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,942

kabasakal73

Duster'cı olduk gari :)
Yer
SÖKE
Merhaba Arkadaşlar,
yeni aldığım Ssangyong'un üzerinde bulunan 18 için jantları aracı arazi'ye uygun hale modifiye edeceğim için 255/55/18'lik asfalt lastikleri ile beraber satıyorum. jantlar temiz görünmekte olup daha yakın çekimlerini lastik diş uzunluklarını yarın ekleyeceğim. 16' orjinal jantları yada 16' aracıma uygun offsetli jant ile anlaşır isek takas yapabilirim. Bu arada resimlerde görünen ışıklı basamak da arazide kullanamayacağım için satılıktır. jant+lastik için 1400 TL ışıklı basamak için de 250 TL düşünüyorum. Alıcı İstanbul'dan olur ise nakliyesi ile ilgili yardımcı olabilirim. ilgilenenler özel'den ulaşabilirler.
teşekkürler

IMG 20121130 WA0001

IMG 20121130 WA0002

Etiketler
Ynt: SATILIK SSANGYONG ACTYON SPORT'A UYGUN 18' JANT VE IŞIKLI BASAMAK

güncel,

ışıklı basamak satılmıştır,
jant+lastik 1300 TL

Ynt: SATILIK SSANGYONG ACTYON SPORT'A UYGUN 18' JANT VE IŞIKLI BASAMAK

Lastikler Bridgestone olup önlerde 4-5 mm arkalarda ise 6 mm dişderinliği vardır.
üretim 2011 yılı 8. haftadır.
fiyat 1200 TL
izmir ve istanbul'a kargoda yardımcı olurum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR