DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Satılık Tatil Çeki

'SERBEST MUHABBET' forumunda mosyofatih tarafından 23 Ocak 2019 tarihinde açılan konu 602 kişi tarafından okunmuş, 4 cevap yazılmıştır

1. mosyofatih

mosyofatih Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese merhaba,
    Öncelikle site üyesi olduğum için mutluyum, üye olma amacım farklı olmasına rağmen burada epey faydalı bilgiler buldum. Umarım burada daha çok vakit geçirebilirim.

İşyerimden verilen 6.000 TL değerindeki hediye çekimi kendim kullanamayacağım için satmaya karar verdim. Çek, yurtiçi ve Kıbrıs otellerinde, kültür turlarında ve yurtdışı turlarında, 2020 Mart ayına kadar geçerlidir.

Konuyla ilgilenen arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

Etiketler:

2. aybasan

aybasan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Çekin ayrıntıları nedir??

3. hakanmaruk

hakanmaruk Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Uçak ve konaklamada geçerli 6.000tl sanırım, fiyatta nasıl bi indirim yapabilirsin?

4. emreçelik

emreçelik Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    sevgili arkadaslarım ets turdan 10000 tl tatil çekimiz var bunun 3500 tlsını kullandık su an 6500 tk hedıye cekımız var yurt içi yurt dışı 2019 ylının sonuna kadar gecerli 6000 tl ye devır etcez dusunen arkadaslar varsa bıras daha dusebılırız yer ankara 05531315601 numaradan ulasabılırsınız

5. einstein1203

einstein1203 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    05062161486
    beni arar mısınız?

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...