Satilik Yaesu Vx-6r Ve Ekipmanlari

hamdiabi

Yeni Üye
Merhaba, Yaesu VX-6R telsizimi ve asagidaki ekipmanlarini satmak istiyorum. Ilgilenenler e-mail atabilirler. Fotograflarini su an paylasamiyorum ama en kisa zamanda yukleyecegim. Ilgilenen olursa e-mail veya telefonla da paylasabilirim. Cihaz cok az kullanildi. Hicbir sorunu bulunmuyor ve cok temiz. Batarya, orijinal anten ve sarj aleti ile birlikte yaninda verecegim malzemeler:

Yedek batarya
Kalem pille calismasini saglayan pil yatagi
Masa ustu hizli sarj aleti
Arac sarj aleti
Ilave anten
Mikrofon

recebin_abisi

Yeni Üye
Merhaba, Yaesu VX-6R telsizimi ve asagidaki ekipmanlarini satmak istiyorum. Ilgilenenler e-mail atabilirler. Fotograflarini su an paylasamiyorum ama en kisa zamanda yukleyecegim. Ilgilenen olursa e-mail veya telefonla da paylasabilirim. Cihaz cok az kullanildi. Hicbir sorunu bulunmuyor ve cok temiz. Batarya, orijinal anten ve sarj aleti ile birlikte yaninda verecegim malzemeler:

Yedek batarya
Kalem pille calismasini saglayan pil yatagi
Masa ustu hizli sarj aleti
Arac sarj aleti
Ilave anten
Mikrofon

numanergol

Yeni Üye
Hala duruyor ise, istediğiniz fiyatı bildirebilir misiniz? Varsa fotoğraflarını da atabilirseniz sevinirim.
Numan 0 505 629 60 06

mohawk

Kamp II
Merhaba,
Bende de hiç kullanılmamış. VX-8R için orjinal Yaesu araç çakmağından şarj etmeye yarayan adaptör var (E-DC-5B). Made in Japan'dır. Fiyat: 125,- TL

iletişim: [email protected]

** Uyumlu modeller: FT-530/415/50R/FT-60R/VX6R,FT-250, FT1-DR, VX150, VX170
** VX-1, VX-2 ve VX-3 ile çalışmaz.

mohawk

Kamp II
Malesef satılık değil. Kendime yeni bir FT-70 aldım, onunla da uyumlu olduğu için satmayacağım.

Forum istatistikleri

Konular
99,923
Kullanıcılar
167,715
Son üye
onurdeliceoglu

SON KONULAR