Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 522,143
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (off-road)

Selam Arkadaşlar eli ayağı düzgün 2001 model 4.7 wj arıyorum.ama tabikii genel durumu iyi olan bir araç arayışım var büyçem34-35 civarı.çevrenizde satan arkadaşlar var mı acaba ?
 

Etiketler
Selamlar ben İstanbuldan emre cherokee almayı düşünüyorum ve bunun araştırmasını yapıyordum iki haftadır bu sayfada bir çok soruma cevap buldum değerli tecrübe sahibi abilerime teşekkür ederim saygılar. Soruma gelicek olursam şuan kullandığım Ford Connect aracım ile kafa kafaya takasa gireceğim cherokee bir araç var 1993model 5.2 kmsi 2000000 civarı aracı bugun kullandım 6 silindirin gücü ve sesi araç sahibine caktırmadım ama etkiledi beni sizce takasa girmem mantıklı olurmu yarın son söz bende kimi sanayiden çıkamazsın benzine yetişemezsin (LPG var) parçası bakımları pahalı v.s aracın içi çok temizdi sizce ne yapmalıyım her iki aracın değeride 24.0000
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,356
Mesajlar
1,516,944
Kayıtlı Üye Sayımız
172,010
Kaydolan Son Üyemiz
Tolga KÖNEÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst