Sigorta Atması

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Furkan 1864 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 700

Furkan 1864

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0
Merhabalar size yaşadığım bir sorunu danışmak istiyorum. Bağ evine güneş enerjisi sistemi kurdum. 170*2 panel mevcut. 40 amper şarj kontrol cihazı mevcut. 100*2 adet jel akü mevcut ve tam sinüs 1500 w İnverter mevcut. Akü ve İnverter arasına 30 amp dc kartuş sigorta koydum. İnverter çıkışına da 16 amper ac sigorta koydum. Mini buzdolabı çalıştırdığımda akü ve İnverter arasındaki dc sigorta atıyor. İnverter çıkışındaki ac sigorta atmıyor. Normalde herhangi bir sorun yoktu. Bu yeni oldu. Dc kartuş sigortanin içine farklı amperlerde sigorta kapsülü koydum denedim hepsinde aynısı oldu. sizce sorun nereden kaynaklanıyor.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,218
Mesajlar
1,515,454
Kayıtlı Üye Sayımız
171,850
Kaydolan Son Üyemiz
melikeblu

SON KONULARGeri
Üst