Sizce Hangisi Gerçekten Yardıma İhtiyacım Var

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahim_ipek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 226
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,339
Ynt: Sizce Hangisi Gerçekten Yardıma İhtiyacım Var

Vinç, şnorkel, sis fari, makaslara kavis vs vs yap yap bitmez :smiley:

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

sesezgin' Alıntı:
Vinç, şnorkel, sis fari, makaslara kavis vs vs yap yap bitmez :smiley:

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şnorkele gerek yok, benzinli, zaten yeri de yok.
Makaslar zaten kazık gibi, kavis iyice öldürür. Yükseltmenin yakışmadığı tek araç zaten series.
Panjur geride olduğundan sis de yakışmıyor.
Vinç de keyfe keder işte:smiley:))))

Ben hala külah diyorum :smiley: Bu arada Burakcım rutin bakımları tamamlayıp bir an önce ilk kampımızı atmaya ne dersiniz. Şile taraflarında harika rotalar var. Hem yüz yüze ilk defa tanışırız hem de şu pumacının aklını alırız. :D

Hella lar gelecek. Tepedeki sepete takarım. Param olunca vinç alırım kışa belki de yeni lastik. Gerisi yürüsün yeter.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İbrahim 1 hafta oldu. Neden alamadın hala? Ben akşam alacam dedim sabah 5 te kalktım saat 8 de adamı yatağından kakdırdım9,5 da noterden çıktım

Hayırlı olsunlar banaysa tşk ederim. İbrahim gel yarın ziyarete. Hemen alırsın benim gazımla.

Hah şimdi oldu. Hayırlı olsun. Başakşehir emniyetten salıdan beri randevu alamıyorum. Çok yoğun.

Selamlar..Bir süredir takip ediyorum.

Öncelikle İbrahim Bey aracınız hayırlısı olsun.

Bende Land Cruiser VX100 aracımı geçen sene sattım. Motorsiklet sevdası biraz daha ağır geldi.

Cenk Bey in birkaç yazısında Motorsiklet ve defender olayı bi süredir takip ettiğim bir konu:smiley:)

Ben motoruda taşıyabileceğim bir single cab pick up bakıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-acil-ihtiyac-dan-satilik-pick-up-163770051/detay/

Dün arac sahibi ile görüştük, arac güzel...araca bindik gezdik ( sağ koltuktaydım )

Aradığım sürat ve konfor değil ama düz dizel çok mu kötü...

VX100 ile defender ı mukayese bile etmeyin bence. O konforu performansı görmenize imkan yok. Ben defender a hep işmakinası gözüyle bakıyorum. Sadece arazide gidecek makina gibi bakıyorum. Bu aracı gündelik kullanam da çok arkadaş var fakat bu ar asla bir suv değil. Çok paralar harcayıp suv konforu yaşamak isteyen arkadaşlar var ama bence bu araca o para ve emek harcanacağına suv alsalar daha konforlu olur. Bana katılmayan çok olacaktır bu benim fikrim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri