Stanley Montain Compact Cook Set

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tanersarp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,533

tanersarp

S R P A
Yer
Mersin
Merhaba Arkadaşlar;

Bugün elime ulaşan ve çantamda olsun istediğim bir ürünü sizlerle paylaşmak istiyorum.
Stanley montain Compact Cook Set. Biliyorsunuz kamp yaparken şiş ve ızgaralardan çok yardım alıyoruz. Ancak soğuk kış kamplarında içimizi ısıtacak bir çorba yapıp hemen sonrasında ateş üstünde kaynayarak bizi bekleyen sıcak bir kap su ve dahası enerji verecek çaylar yada kahve hazırlayacağımız bu ürünü compact olarak sunuyor bize stanley.
ürün içeriğinde çok sağlam bir dış pişirim kabı ve tutacağı. hemen içerisinde mug olarak tasarlanmış ve eli yakmayacak şekilde dizayn edilmiş çok amaçlı mug ve katlanabilir bir kamp kaşığı mevcut. Ürün çantada çok az bir yer tutsada kabın içerisine çorba, çay ve kahve için gerekli eşyalarınızı, tuz ve baharatlarınızı kolayca koyabilirsiniz.(tercihim kahve) .

Üşümeyeceğiniz bir kamp sezonu dilerim.

WhatsApp Image 2018 11 24 at 155954

WhatsApp Image 2018 11 24 at 1559551

WhatsApp Image 2018 11 24 at 155955

WhatsApp Image 2018 11 24 at 1559561

WhatsApp Image 2018 11 24 at 155956

çok güzel ve kullanışlı bir ürüne benziyor. fiyat ve nerden sipariş edebiliriz söylermisiniz?

Bende Sahibinden com da ürün satıyorum, orada gördüm ilanı.İnternet fiyatı 300 /350 arasındaydı, kullanılmamış 175 tl ye aldım. zaten bu ürünlerin garantisi ömür boyu olduğu için sağlam ürünler. 2. eli çok mantıklı, hele böyle kullanılmamış kutulu bulursanız en iyisi.

Güzel bir ürüne benziyor. Güle güle kullanın. Rakam olarak nedir ve nereden aldınız ?
Bende Sahibinden com da ürün satıyorum, orada gördüm ilanı.İnternet fiyatı 300 /350 arasındaydı, kullanılmamış 175 tl ye aldım. zaten bu ürünlerin garantisi ömür boyu olduğu için sağlam ürünler. 2. eli çok mantıklı, hele böyle kullanılmamış kutulu bulursanız en iyisi.

geçen hafta letgo'da kullanılmamış bir ürün görünce dayanamadık yine. fiyatta muazzam uygundu (100 tl ). Stanley Camp Mug 2,5 saat tam sıcak , 4,5 saat tam soğuk ve 20 saat kadar buz halinde saklayabiliyor. 16 oz yaklaşık 475 ml hacmi var. sadece biraz kaba gibi ama taşıma kulbunun oluşu çanta içersinde değil dışında taşıma imkanı veriyor. Boyutları dışında beğendim ben. Önerebilirim.

WhatsApp Image 2019 01 14 at 123543

WhatsApp Image 2019 01 14 at 1235421

WhatsApp Image 2019 01 14 at 123542

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR