DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Transporter Ile Rahat Edebilir Miyim?

'MOTOKARAVAN' forumunda yugun tarafından 16 Ekim 2019 tarihinde açılan konu 479 kişi tarafından okunmuş, 4 cevap yazılmıştır

1. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    1.192
    Web Sitesi:
    http://www.yucelgunduz.com
    Kamp yerine gittiğimde karavanımda düdüklü tencerem bile vardır. Bu kadar rahata alışmışken acaba Transproter yüksek tavan bir karavan alsam rahat edebilir miyim? Karavanımda her şeyi pişirmeyi seviyorum. Transporter bana iyi gelir mi acaba? Bilemiyorum. Çok daha mobil olacağı kesin ama aynı oranda rahat da olabilir mi?

Etiketler:

2. ilker 72

ilker 72 Kamp III

Alınan Beğeni:
    187
    Hocam bence doğru ekipmanla güçlü ile bile rahat edersiniz.
    Kendimden örnek vereyim, Doblo ve starex le tek başına ve eşimle gittiğim kamplarda rahat ediyoruz. Çocuklarla gidince araca sığamıyoruz çadır vs hallediyoruz ama hep bi karmaşa oluyor doğal olarak.
    Tek gittiğim kamplarda araca, ona göre malzeme alıyorum gayet yeterli oluyor. Kalabalık olunca ne alsan bir şeyler eksik oluyor.

3. Akdeniz45

Akdeniz45 Otelde misafir karavanda evimizdeyiz.

Alınan Beğeni:
    2.764
    Yücel Bey sizin gibi çok deneyimli bir çekme karavancıya bir tavsiyede bulunmak çok zor. Bence mutfak sorun olmaz ama bir transporter karavan kiralayarak bir kaç gün gezmeniz en iyisi.

4. bartek

bartek Zirve

Alınan Beğeni:
    602
    Yücel bey sizi yıllardır çekme karavanci olarak tanıyoruz.
    Siz daha çok hafta sonları karavanparkta duran karavaninizi kullanıyorsunuz.
    Transporter ile aynı rahatı bulamazsınız.
    İçinde 1-2 saat oturma bile sıkabilir.
    Transporter içinde sadece uyumaya ve yol almaya müsait.
    Biraz mobil olma isteğinizi uzun zamandır yazıyorsunuz.
    Size az masraflı bir yöntem tavsiye edeceğim;
    Mevcut durumu koruyun. Güçlünün üzerine tavan çadırı alın.
    Hem mobil olursunuz, gerektiğinde çekme karavani kullanırsınız.

ince999 ve marlon bunu beğendi.

5. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    1.192
    Web Sitesi:
    http://www.yucelgunduz.com
    Arkadaşlar,
    Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim.
    Benim iki aracı sahiplenebilecek gücüm yok. Transporter'a geçersem tek araç olarak sahiplenmeyi düşünmekteyim.
    Ancak çekme karavanımda rahat bir düzenim de var. Çayıma kahveme kadar her şeyimin yeri bellidir.
    Çekme karavanla daha çok gezmeye çalışacağım. Bunun dışında Güçlü'ye yaklaşık onbin lira masraf ettim o yüzden satasım gelmiyor da.
    Selamlar.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...