Türkiye'nin En Iyi F/p Offroad Araçı Korando Kj 2.9 Td Veya 3.2 In Dir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orgasmatron Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,216

Etiketler

Silindir ne kadar artarsa silindir basina dusen gorev azalacagi ve daha az yorulacaklari icin avantaj zaten om 600 serisi dusuk devirli olduklari icin 1 milyonu goren motorlar arac 120 ile giderken devir saati 22 binde oluyor hicbir zamanda 3.5 devirin ustune cikmiyor , cikar mi cikar ama motor kendini yormadan cok devir yapmadan istenileni veriyor

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabi hocam nede olsa araziden sonra game rover olmuyor sanayi de pek ugramiyoruz )

Biz karizmamızdan memnınuz hocam:smiley:)))) Hanıma Korando alıyorum sana desem boşar beni:smiley:)))))) 5 silindir turbo dizel ZF şanzımanlı ne taksan yakışan, parçası zebil Disco 2'mizle mutlu mesutuz. Ama yazdığınız özellikler ve opsiyonlara ulaşım mümkün ise TR'de gerçekten iddialymış araç.

Biz karizmamızdan memnınuz hocam:smiley:)))) Hanıma Korando alıyorum sana desem boşar beni:smiley:)))))) 5 silindir turbo dizel ZF şanzımanlı ne taksan yakışan, parçası zebil Disco 2'mizle mutlu mesutuz. Ama yazdığınız özellikler ve opsiyonlara ulaşım mümkün ise TR'de gerçekten iddialymış araç.
Bence Korando disco dan fiyakali bizde de 5 silindir turbo dizel interkol elektrik fanli mercedes motor 4 ileri otomatik sanziman var ama benimki.mercedes sanziman degil 1998 modellden sonra avusturalya btra parca koraps.com 10 gunde elinizde hemde cakma cikma degil orjinal ssangyong parca, servis biraz yalamaci bide bu araclarla pek ugrasasasi yok

Özellikleri ve kendi gerçekten çok güzel araba. Baktığım kadarıyla bu araçlar sadece 98 model olarak gelmiş Türkiyeye vede çok fazla yok sanırım piyasada. O modeldeki bir araca görede gayet diri duruyorlar.

Yazdığınız parça fiyatları Türkiye fiyatları mıdır? Temini kolay mı? Ayrıca sizin aracın videolarını da bekliyoruz. Biraz daha fikir sahibi oluruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.