Uludağ Çadır Kamp. Ama Nerde Ve Nasıl ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ParamedicSelcuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,041
Merhaba abilerim üstatlarım. Uzun zamandır aklimda olan bir konuda sizlerin fikirlerini almak istiyorum. Baslikta da belirttigim uzere hep hayalim olan Uludağ kampini gerceklestirmek, karın, soğugun tadını çıkarmak istiyorum. Çadırım var uyku tulumumda. Uyku tulumum extremi -15 husky. Çadırımda keza husky. Kamp ocağı vs herşeyim hazır ancak Uludağ da kamp nerde yapılır, çadır kurulacak yer varmı yokmu ekstra en çok ihtiyacım olan şeyler neler olacaktır vs bu konuda bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim. İnternetten araştırdım ancak Uludağda kışın çadır kampı ile ilgili herhangibir bilgiye ulaşamadım. Şimdiden yorumunu esirgemeyen herkese teşekkür ederim. En çok merak ettigim konu kışın çadır kurulacak yer varmi yokmu ?

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Merhaba abilerim üstatlarım. Uzun zamandır aklimda olan bir konuda sizlerin fikirlerini almak istiyorum. Baslikta da belirttigim uzere hep hayalim olan Uludağ kampini gerceklestirmek, karın, soğugun tadını çıkarmak istiyorum. Çadırım var uyku tulumumda. Uyku tulumum extremi -15 husky. Çadırımda keza husky. Kamp ocağı vs herşeyim hazır ancak Uludağ da kamp nerde yapılır, çadır kurulacak yer varmı yokmu ekstra en çok ihtiyacım olan şeyler neler olacaktır vs bu konuda bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim. İnternetten araştırdım ancak Uludağda kışın çadır kampı ile ilgili herhangibir bilgiye ulaşamadım. Şimdiden yorumunu esirgemeyen herkese teşekkür ederim. En çok merak ettigim konu kışın çadır kurulacak yer varmi yokmu ?

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Selçuk uludagin her yaylasında çıkmış veya kamp yapmışlığım vardır ama kışın karda hiç gece kalmayı denemedim belki ev bursada olduğu içindir ama kalicaz olsam oteller bölgesinin hemen altında sarı alan mevkii veya aynı bölgede cobankaya yi seçerdim etraf da pek çok tesis var bi aksilik anında ulaşım ve kurtulmak kolay çünkü kışın dağın sağı solu belli olmaz göz gözü görmeyecek kadar yoğun bir sis veya aniden bastirabilecek bir tipi mahsur kalmana sebebiyet verebilir geçen ay göllerde zirvenin yakınında 2200 rakimda hala kar vardı hava sabaha karşı 8 dereceye düştü kışı sen düşün
Profesyonel bilgi ve teçhizat olmadan çok riskli bir eylem - 25 . 30 gibi rakamlar la baş etmen gerekebilir
856fcb6c3dd832c224467957b2b522d2
39fbabf7a0998339bea850e32dcf4419
9eeba0f0b2dfb5a50aa1f042ce929af1

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR