Uzun Ömürlü Akü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fatatug Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,151
.
Bu sabahtan beri engellediğim bir üye, anonim girilince de , aşağıdaki resimle olduğu üzere tekrar görülüyor.

324B345C 8AA6 4C9A 87F8 35CDEDB93C25

Diğer alakalı başlıklardan iyi tecrübem olmadığı ve şu an aktüel olduğundan bu başlığa yazdım. Gerçi bunlar da foruma tıklama yaptırıyor ama belki rahatsız olanı vardır...
.

Son düzenleme:

Dediğiniz kişi Rus inşaat firmasının temsilcisi. Türkçe bilmediğinden rastgele ilan vermiş. Forum ile uzaktan yakından alakası yok. Rusya'da inşaat projeleri alıp inşaat yapıyor.

İnce999 gibi cahil adamların sözünü kayda almıyorum.

hiç tanımadığınız biri için sanal ortamda hakaret etme özgürlüğüne sahip olduğunuzu sanmayınız(yasal olrakat suç artık )
"Hakaret ,hakaret edilenin değerini düşürmez,hakaret edenin acizliğini gösterir." demiş ulu bilgeler zamanında

Akünün ne olduğunu bilmiyor hala yorum yapıyor. Anlamadım diyor tekrar soru soruyor. İşin ticaretine gelince; ben size yeni bir akü modeli tanıttım. İsteyen alır faydasını görür istemeyen almaz atadan gördüğü gibi orta çağ teknolojisinden alır. Burada kimse zorlanmamakta. İsteyen alır deyince illaki benden alacak değil. Dünyada bu aküyü üreten bir sürü üretici var. Önünüzde de internet var. Kredi kartı ile dünyanın öbür ucundan bile getirebileceğinizin siz de farkındasınız.

siz akünün ne olduğunu bilmiyor hala yorum yapıyor diyorsunuz fakat sizde sattığınızı ürünün markasını bile bilmiyorsunuzki adınız yazamıyorsunuz.

Ürünün resmi yok diyorsunuz.Madem satış yapıyorsunuz, siz çekin ve burada yayınlayın.Sattığınız ürünün üreticisini ,markasını, ürün detaylarını vereceğinize,bizlere internetten başka üreticileri referans gösteriyorsunuz.

Bu nasıl satıcılık anlayışıdır ?

Eklerde gönderdiğim grafikler ne olduğu belli olmayan grafikler değildir. Bu işin uzmanları tarafından hazırlanmış uzun süre boyunca hazırlanmış grafiklerdir. Eğer siz de biraz internette araştırma yapsanız bunların benzerlerini bulabilirsiniz. Dediğim gibi cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan beterdir.

grafikleri yayınlamanız herkez için anlam ifade etmesi gerekmez.Herkesin elektrik mühendisi olması da beklenmez.
grafikler vereceğinize, sattığınız ürünün resmini ,üreticisini ve iletişim bilgilerini verin lütfen

Ben firmanın nerede olduğunu biliyorum. Ama firma ismini verdiğim anda müşteri benden değil üretici firmadan alır. Bu yüzden vermiyorum. Ama ürün 2 sene Türkiye'de firma garantisi altındadır diyorum. Yani firma kristal akünün eklerle de vermiş olduğum akü ömrü uzattığının garantisini firma veriyor. Satın aldıktan sonra eğer beğenmezseniz firmaya iade eder paranızı alırsınız. Yok eğer derseniz ki sözünüze güvenmiyoruz, yurtdışında ekte vermiş olduğum firmalar ile iletişime geçersiniz. Tatmin olursanız oradan alırsınız. Size illaki akü alın demiyorum. Sadece böyle bir akü var diyorum. Alıp almamak sizin elinizde.

Ben firmanın nerede olduğunu biliyorum. Ama firma ismini verdiğim anda müşteri benden değil üretici firmadan alır. Bu yüzden vermiyorum. Ama ürün 2 sene Türkiye'de firma garantisi altındadır diyorum. Yani firma kristal akünün eklerle de vermiş olduğum akü ömrü uzattığının garantisini firma veriyor. Satın aldıktan sonra eğer beğenmezseniz firmaya iade eder paranızı alırsınız. Yok eğer derseniz ki sözünüze güvenmiyoruz, yurtdışında ekte vermiş olduğum firmalar ile iletişime geçersiniz. Tatmin olursanız oradan alırsınız. Size illaki akü alın demiyorum. Sadece böyle bir akü var diyorum. Alıp almamak sizin elinizde.
Bu kadar polemik sadece bir adet akü satmak içinmi sayın fatatug çünkü yazdığınıza göre ilk aküyü alan imalatçı firmayı öğrenecek ve doğal olarak burada açıklayacak sizden kimse bir daha akü almayıp direk imalatçı firmadan alacak.sonuçta siz sadece bir akü satabileceksiniz

Ben dediğim gibi akü almak zorunda değilsiniz. Burada yazmamın amacı böyle bir akü var diyedir. Meraklısı akünün detaylarını araştırarak öğrenir. Olmayan için ise burada yazılanlar hiçbirşey ifade etmez.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR