yeni arkadaşım 5.9 zj yi size tanıtmaktan mutluluk duyuyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan farukcirak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,560

farukcirak

Ana Kamp
Yer
Rize/Trabzon
Yeni arkadaşım 5.9 zj ile bugün 2. günüm, aracı İstanbuldan getirdim.. Araç gerçekten çok temiz bakılmış, orjinal 170 binde.. Lada, pajero vs derken sonunda doğruyu bulduk galiba :D
fotografları en yakın zamanda paylaşacağım, alım sürecinde yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim..
ilk izlenimlerim ise; inanılmaz bir kuvvet hissediyorsunuz her an, acaip bir makine.. :smiley:

Etiketler
Ynt: yeni arkadaşım 5.9 zj yi size tanıtmaktan mutluluk duyuyorum

Hayırlı uğurlu olsun faruk bey Allah kazasız belasız binmeyi nasip eder inşallah.
Kısmetse yakında bende senin gibi bir başlık açacam :smiley:

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürersiniz inşallah. Vakit geçtikçe daha da seveceksiniz aracınızı, çok doğru bir seçim yapmışsınız :smiley:

Allah hayırlı uğurlu etsin, tekeri düz bassın, çamuru bol olsun değerli hemşerim...

aracınız hayırlı olsun Allah kazasız belasız en güzel günlerde kullanmak nasip etsin .

hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.
resimlerini ve kullanımı hakkında ki yorumlarınızı bekliyoruz.
selamlar

farukcirak' Alıntı:
Yeni arkadaşım 5.9 zj ile bugün 2. günüm, aracı İstanbuldan getirdim.. Araç gerçekten çok temiz bakılmış, orjinal 170 binde.. Lada, pajero vs derken sonunda doğruyu bulduk galiba :D
fotografları en yakın zamanda paylaşacağım, alım sürecinde yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim..
ilk izlenimlerim ise; inanılmaz bir kuvvet hissediyorsunuz her an, acaip bir makine.. :smiley:

hayırlı uğurlu olsun çok sevindim ,uzun zamandır araç aramaktaydınız paylaşımınızdan anlaşılıyor ki uzuuunn bi ohh çekmişsiniz ;) resimleri en kısa yükleyin paylaşın büyük heves ve merakla takipteyim ;)

Faruk Bey, Görüşemedik :smiley:
Hayırlı olsun ve iyi günlerde kullanmanızı diliyorum...... Eh artık birkaç resim yüklersiniz herhalde :smiley:)))

İyi temennileriniz için hepinize çok teşekkür ederim, fotografları bugün yükleyeceğim diye planlıyordum ama işten çıktığımda hava kararmıştı malum kış ayları Trabzonda 16 da hava kararıyor :smiley: Yarın nasipse gündüz çekeceğim birçok fotoğraf..
En dikkat çeken özelliği ise gerçekten müthiş bir kuvveti var, henüz dip gaz yapmadım (çeyrekte bile yaptıkları şaşırtıyor) ama bu araçta gördüğüm ivmelenme, kafa kaldırma inanılmaz, en dik yokuşlarda dahi aynı. Bakalım burada ne yapacak dediğim her yerde araç fazlasını yapıyor..

Araçla İstanbuldan 13 saatte geldim, uzun yolda gayet rahattı.. (1100km)

Tam dönüşlerde biraz kasıyor, şimdilik tek göze batan olumsuzluk bu, bunun da normal olduğunu söylediler ama ayrıntısını bilmiyorum..

Denilen kadar varmış, bu araç başka birşey.. ;)

Aracı iki sabah önce çalıştırmadan bu fotoları çektim, geri kalan fotoları da işe gidince çekecektim, sonra araca bindiğimde kontak dönmedi :smiley: baktım kontağı yarımda bırakmışım, dedim heralde akü boşalmış.

IMG 6397

IMG 6398

IMG 6399

Bir arkadastan aktarma yaparak çalıştırdık. Ama ertesi sabah aynı terane olunca işkillendim, ya bir yerden kaçıracaktı yada ben 2 defa dikkatsizlik yapacaktım, ama emindim herseyi kapadığıma. :smiley: Tekrar aktarma yaptık, elektrikçiye götürdük aracı, aküye giren bir kablo vardı nereye gittiğini ise bagaj kapağını açınca anladık; eski sahibinin kendine ait olan bas amfiden çıkarılmış kablo vardı, ucu bantlanmış :smiley: Elektrikçi arkadas bunun aküyü boşaltacağını söyledi, bizde bağlantyı çıkardık, heralde hallettik :smiley:

IMG 6400

IMG 6401

IMG 6402

maaşallah hemşerim, yakışıklı kerata : ))) Allah nazar değdirmesin, tekeri düz bassın...

inşallah Trabzon'a geldiğimde tanışma fırsatımız olur...

aracınız hayırlı olsun temiz araçmış. :smiley: :smiley: :smiley:ama plakayı neden kapattınız anlayamadım, ???neyse vardır bir bildiginiz .ayrıca sizin elektirikçiniz konusunda epey uzmanmış,ucu boş kabkonun elektirik çektini bizede ögretmiş oldu ;D ;D ;D dakika 1 gol 1 yarın siz bir akü almaya gitseniz iyi olacak :'(tekrar hayırlı ugurlu olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri