yeni arkadaşım 5.9 zj yi size tanıtmaktan mutluluk duyuyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan farukcirak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,567
Ynt: Yeni Arkadaşım 5.9 Zj Yi Size Tanıtmaktan Mutluluk Duyuyorum

Evet Mert bey aynen dediğiniz gibi birşeyi atlatarak, kısa kısa atarak gidiyor sanki dönüşlerde, bu özellikle dar alanlarda park etmede sıkıntı oluşturuyor haricinde düz giderken bir sıkıntı yok.. Demek aks kafası diyorsunuz.. Birde direksiyonu çevirirken çıt çıt etmenin bunla ilgisi varmı, içerden geliyor sanki bu ses direksiyonun hemen altından gibi. Bugün dikkat ettim heriki yana da oluyor aynısı, çıt çıt çıt diye.

Oo Halil bey merhabalar. Araç sizden aldığımdan beri 6 bin km yaptı, bi nazı bu işte şimdilik :smiley: Yok henüz ben birşey kırmadım, aslında çok sağa sola çevirmeden kullanılıyor ama dediğim gibi dar yerlerde, şehiriçi parklarda ve kısa dönüş gerektiren yerlerde problem oluyor. Aslında bende olsa sıkıntı yok ben böyle de kullanırım da babam sıkıntı yaşıyor. Bakalım yarın şenol ustaya gidelim ne diyecek. Teşekkür ederim ilginize..

Etiketler

sonuç: track bar değişti, usta sağolsun bana da gösterdi direksiyonu çevirince şase bir yana tekerler bir yana dönüyordu.. Şimdi aslan daha bi şık oldu canım.. :D

Çok arayarak aldığım ve severek kullandığım aracımı babamın büyüklüğüne alışamaması nedeniyle satma kararı verdim. Malum siteye de ilan verdim, hali hazırda sıkıntısız, problemsizdir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-sahibinden-tertemiz-5-9-zj-grand-cherokee-146165852/detay/

Hayırlı olsun. Allah kazasız ve belasız sürüşler nasip etsin.

Yakında zamanda inşallah 2.7 CRD veya 4.7 ile ben de aileye giriş yapacağım.

Son mesajınızı okumadan yazmışım. Kusura bakmayın. Hayırlı satışlar dilerim.

umarım hayırlısı olur, özenerek okudum ilanı ne yalan söyliyim, şu sıralar araç arıyorum ama bazı şartlar yerine oturmuyor, hayırlı satışlar inşallah

cagalazade' Alıntı:
umarım hayırlısı olur, özenerek okudum ilanı ne yalan söyliyim, şu sıralar araç arıyorum ama bazı şartlar yerine oturmuyor, hayırlı satışlar inşallah

Sağolun, teşekkür ederim :smiley: İnşallah gönlünüze göre, sizi memnun edecek bir araç bulursunuz.

Poseidion' Alıntı:
Faruk bey. Aradınız taradınız ugrastınız fıkırler aldınız!!!!
Ama sonunda ıstedıgınız gıbı bır araca sahıp olmussunuz gordugum kadarı ıle
Bundan sonrakı kısımda ufak tefek duzeltme ve onarımlar ıle ugrasacaksınız muhtemelen
Bu vesıle ıle tekrar hayırlı olsun dıyorum... Iyı gunlerde kullanın.....

Sızden rıcam ----benım ıcın-bır kere yokus vs cıkarken D-off dugmesını acın ve ogle cıkın :smiley:))
off nedir abi ya bende 5.2 var arada basiyorum merak edip ne fark ediyo diye ama bi fark anlamadim :smiley:?

oguzhan3434' Alıntı:
off nedir abi ya bende 5.2 var arada basiyorum merak edip ne fark ediyo diye ama bi fark anlamadim :smiley:?
merhaba,oguzhan bey
arıza lambanız yanıyorsa devreye girmeyecektir.öyle bir durummu var

bende dodge durango var konudaki aracın aynı motoruna sahip jeep ve dodge bu modelde aynı motoru kullanmıslar

gücü hissetmek mükemmel bir duygu.
saygılar

nboya' Alıntı:
merhaba,oguzhan bey
arıza lambanız yanıyorsa devreye girmeyecektir.öyle bir durummu var

bende dodge durango var konudaki aracın aynı motoruna sahip jeep ve dodge bu modelde aynı motoru kullanmıslar

gücü hissetmek mükemmel bir duygu.
saygılar
60km hizin uzerindeyken bi alt vitese dusuruyor arabayi gayet guzel hizlanmasi felan yokus assagida bi fark goremedim ama,herhangi ariza isigi veya sensorde isaret yok hersey aktif

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-endes-auto-dan-emsalsiz-1998-grand-cherokee-5-9-v8-full-lpg-li-152680947/detay

Arkadaşlar ilandaki araçla ilgileniyorum
Aracı bilen ya da önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Sarp

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR