Yeni Başlayacak S100 Için Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan avekv8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,611

avekv8

Yeni Üye
Değerli forum üyeleri aranıza yeni katıldım.

Eskiden beri hayalini kurduğum offroad aracına en sonunda sıra gelebildi.

Bir arkadaşımda 1989 model s100 var çift kabin bu aracı almayı düşünüyorumAraca INSA TURBO 285 75 16 EXTREME lastik yenidir.Araca benim gördüğüm yapılması gereken işler için tavsiye ve fiyat bilgisi olanların yardımlarını rica ederim.

1.Araçta hidrolik direksiyon yok mevcut lastikler ile olduğu yerde manevra imkansız gibi.Hidrolik direksiyon kaça ve nerde monte ettirebiliriz.

2.Araç platinli ateşleme bu özellikle su girdiğinde çok sıkıntı oluyor.Elekturanik ateşlemeye kaça ve nerede monte ettirebiliriz.

3.Araç ön aks kilitleri iptal porya kildi yok bildiğim kadarı ile bu araçlarda standart.Araca ön parya kildi olmayan modeli varmı?Porya kilitlerini kaça ve nerede monte ettirebiliriz?

5.Ön frenler kampana aracaın ön tekerleri disk frene çevrilebilirmi?Çevrilebilirse kaça ve nerde monte ettirebiliriz?

6Aaracın yaşı itibarı ile boyası soluk ve cam altlarında çürükler var araca komple kaporta boya ne mal olur

7.Bu araçların parçlarını satan yedek parçacılar nerde bildiğim kadarı ile maslakta yok.

Teşekkürler

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri