Yeni Kamp Aracım 'MEZOPOTAMYA YILDIZI' nın Yapım Aşamaları.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vehbi42 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,448

vehbi42

Kamp I
Yer
Bursa
2011 yazında Mardine gelirken 2001 model kendi yapmış oldu karavanımı satmak zorunda kalmıştım.Geçen bir yıl içinde işleride yoluna koydukta sonra Rabbim yeni bir araç almak nasip etti;
2008 model citroen jumper 15 mt küp aracımı aldıktan sonra daha önceden İlhan abinin aracını yaparken tanıştığım Dolly Karavanın sahibi Bülent beyle irtibata geçip malzemesini kendim temin etmek kaydı ile anlaştım ve aracı teslim ettim.
İnşallah karavanı olmayan bütün karavan sevenlerin en kısa zamanda karavan sahibi olmaları temennisiyle
Ayrıca yazın Mardine yolu düşecek karavan severleri yardımcı olamak isteriz 0 505 210 79 99
Mardinden selamlar

Etiketler
İlk aşamaları dün camlar ve havalandırmalar takıldı

SAM 0759

SAM 0760

SAM 0761

SAM 0762

SAM 0763

Merhaba, Vehbi bey;
Hayırlı uğurlu olsun.
Bursa'dada bu işi yapabilecek kişiler varken, Ankara'daki Bülent beyi tercih etmenizde mutlaka daha önce Bülent beye iş yaptıranların memnuniyeti rol oynamıştır sanırım. Bülent bey ile tanışma fırsatım olmuştu, iç dizayn ve mobilya konusunda tecrübeli bir usta.
Bülent beyin kaliteli birşey çıkaracağına eminim, kolay gelsin.

Vehbi Bey, çok sevindim yeni kamper çalışmanıza! :smiley:
Ruhsat için bekleme durumundasınız nasılsa (Araç, 2008 ama 2007'nin yarıyılından sonra çıktıysa, bu sözüm geri... ;D ); yavaş yavaş kamper de yapılır gider bu arada... ;)

Cavid Sezen

vehbi bey merakla bekliyoruz şimdiden kolay gelsin lütfen bizleri yapım aşamalarının resimlerinden ayrı bırakmayın hadi ha gayret

Merhaba,Vehbi bey,

Aracınızı benim Gezginturko nun elektrik tesisatını yeniden toplatmak için gittiğimde , Bülent beyin orada gördüm,hayırlı uğurlu olsun inşallah kazasız-belasız güzel günlerde kullanırsınız,

Vehbi hocam sesini duymak çok güzel,karavan için yol almış olman da bir o kadar güzel.Kolay gelsin şimdiden.

Vehbi bey Aracınız hayırlı ve gönlünüze göre olsun, şimdiden güzel geziler dilerim. Yollarda görüşmek dileği ile sevgi ve saygılar.

Ynt: Yeni Kamp Aracım 'MEZOPOTAMYA YILDIZI' nın Yapım Aşamaları.

Vehbi bey merhaba,
Mezopotamya Yıldızı ismiyle müsemma biran önce yollara çıkmasını ve sizin objektifinizden Mezopotamyayı bizlere/gidemeyenlere anlatmasını bekleyeceğiz. Şimdiden hayırlı olsun.Selamlar.

Başta moderatörümüz Levent Bey ve Cavit abi olmak üzere bütün karavansever dostlara temennileri için teşekkür ederim.
Dolly karavan Bülent beyin bilgisi var aşamaları fotoğraflayıp buradan yayınlamaya çalışacağız ;

Merakla, bekliyoruz. Bu aralar ankaraya sık sık gitmem gerekiyo eğer zaman bulabilirsem ve bülent beyin adresini verebilirseniz denk,de gelir,ise sizle ve bülent beyle tanışır hemde aracınızı görmek isterim saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR