Yepisyeni Defenderimmmmmm Sonunda Bende Aldımmmmm :))))))

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan limankalesi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 154
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 70,021

limankalesi

Kamp II
10 yıldır aklımda olan son 5 yılı hastalık olan defender sevdama sonunda kavuştum,,hepburada yeni alınan araçlar sonucu açılan konuları okudum ve iç geçirdim ama artıkkkkkkkkkk sıra bendeeeee. karşınızdaaaa 1988 model 200 tdi motorlu canavarım. ,,,aracı alanya dan aldım ,,meşhur hasan kola nın elinden çıkmış bir araç,,200 tdi discovery motoru atılmış araca,,kaporta özellikle kapı saçları çürümüş elden geçecek ama motor canavar düzde 110 u gördüm hemen :smiley: gelişmeleri buradan paylaşacağım,,,,

Image

Image

Etiketler

Ynt: Yepisyeni Defenderimmmmmm Sonunda Bende Aldımmmmm :smiley:)))))

Hatirli olsun.detaylari whatsapp dan yaz hemen :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şu an Alanya da oteldeyim arabayı otelin önüne parkettim ama çıkıp çıkıp bakıyorum yerindemi diye :smiley: yorgun olmasam içinde yatıcam, aşağıda onu yalnız bırakmış gibi oldum :smiley: hatta gidiyim yatıyım ben içinde yaaa,, sabah inşallah istanbula yolculuk var defenderla ,sanırım hayatımın e güzel araç yolculuğu olacak

offff özgür abi uyayamıyorumki lastikler jantlar yükseltme ön göğüsteki plastık parça falan filan ,,,şimdiden sanki aracı yapıyorum dur ben defenderime bi daha bakayım yalnız kalmıştır şimdi

Öncelikler adınıza çok sevindim belki birbirimizi tanımıyoruz çoğunlukla oyle ama bir sevda bizi bir noktada topluyor ... Asıl iş yeni Başlıyor ruhunu katmaya ,kolay gelsin şimdiden ... Aklında olsun yapacaklarının sonu yok acele etme mekaniğe gir önce ...

!Dağlı!

Murat bey hayırlı olsun araci bir arkadasimiza almak icin test etme imkanim olmustu para ve donanim olarak en mantikli araclardan biri dediginiz gibi kaporta işleri yuzunden arkadasim biraz pimpiriklidir vazgecmisti ama 5 bin liraya o arac canavar olur eminim tekrar hayırlı olsun

aynen dediğiniz gibi zaten bu araç da kaporta sorunsuz olsaydı 40 lı rakamlara ancak alırdık,max 5 bin tl ye kaporta boya ve içi hallolur ancak ben biraz çamura bulanma derdindeyim dolayısıyla ilk başlarda benim için kaporta önemli değil,,motor 200 tdi önemli olan benim için motor ve yürüyen , bu arada yola çıkıyorum bekle beni istanbulllllllllll :smiley:))))

Hayırlı olsun ve iyi yolculuklar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.