Yurt Dışından Vebasto (dizel Isıtıcı ) Alımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gkhn060638 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,203
9 aralıkta aliexpresten 800 tlye almıştım 2.5 ay gibi bir sürede gelmiş olsada gümrük dahil 825 tl ye 2kw çok çok iyi bence emsalleri 3500 tl civarı

evet fiyat olarak çok çok iyi. ben sizin ürünün bu virüs dolayısıyla kargosunun aksayıp aksamadığını merak etmiştim. ben de almak istiyorum ancak şimdi alsam izmirde bahar geldiğinde ancak elimde olur bu yüzden bir dahaki sezona bırakabilirim. Tr de aynı ürünü 2000 tl ye kadar bulsam alacağım ancak bulamiyorum.

siz montajını yaptınız mı performansı nasıldır acaba

Etiketler
evet fiyat olarak çok çok iyi. ben sizin ürünün bu virüs dolayısıyla kargosunun aksayıp aksamadığını merak etmiştim. ben de almak istiyorum ancak şimdi alsam izmirde bahar geldiğinde ancak elimde olur bu yüzden bir dahaki sezona bırakabilirim. Tr de aynı ürünü 2000 tl ye kadar bulsam alacağım ancak bulamiyorum.

siz montajını yaptınız mı performansı nasıldır acaba
Mobil Tip Kabin Isıtıcılar || DAI - Kara Taşıt Isıtıcıları, Marin Tip Kabin Isıtıcılar, Askeri Tip Kabin Isıtıcılar, Mobil Tip Kabin Isıtıcılar

DH2500 2kw modeli , montajı kendiniz yaparsanız 2000 TL alabilirsiniz , bi sorun

Yanıtınız için çok teşekkür ederim. geçen sene ekim ayında firma bana 2360 TL fiyat vermişti. ben de fiyatları artmıştır diye hiç bakmamıştım.

Sizce 6 metrelik saly karavanım için 2000w lık dizel ısıtıcı yeterli ısıtmayı sağlayabilir mi. Tecrübeniz var mıdır bu konuda.

teşekkürler

Merhaba

Ömer Bey ürün geldi mi acaba.

teşekkürler

Isıtıcı geçen hafta geldi. Biraz şehir dışında işlerim vardı takip edip yazamadım.
Tüm malzemeler eksiksiz ve gayet güzel.
Gümrük vergisi olarak 83 TL vergi çıktı. Ben 200 TL bekliyordum ama iyi bir rakam çıktı.

Yakın zamanda bir akü ayarlayabilirsem depoda boşta çalıştırır görsel resim ve video hazırlamaya çalışırım.
Normalde pek açılmazdı koliler ama gümrükte sanırım açılıp bakılmış, sonradan kolinin üzeri tekrar bantlanmış.

toplamda ne kadar sürdü size ulaşması. 60 günü buldu mu acaba.

Yaklaşık 2 ay kadar sürdü. Normalde daha erken gelirdi ama biliyorsunuz salgın tehdidi yüzünden her şey aksadı.

Hızlı ihtiyaçlarınız için kargo seçeneği sunan satıcılar var. Ama maliyet biraz fazla çıkar.

8 kW ısıtma gücü, dijital ekranlı uzaktan kumandası ve tüm bağlantı ekipmanlarıyla birlikte 876 TL ürün + 83 TL gümrük = 959 TL ye mal oldu.

siz satın aldığınız satıcının adını yazabilir misiniz. malum her satıcı aynı olmuyor en azından göndereceği garanti birisinden alalım.

bunların çanta şeklinde olanlarını kullanan var mı acaba. yer açısından tasarruflu olur ancak herhangi bir handikapı olabilir mi ki.

örneğin şu ürün 1-8 kw arası ayarlanabilirmiş aşağı yukarı aynı fiyata

Buy Products Online from China Wholesalers at Aliexpress.com

Ürünün videosu vebasto benzeri bir ürünü anlatıyor, resim ve video farklı olunca pek ciddi bulmadım. Resimlerde egzoz ve yakıt girişi hakkında yeterli bilgi yok. Ancak yakıt deposundan bir hortumun geleceği ve egzoz borusunun bir noktadan dışarı çıkacağı unutulmamalı. Kısaca klasik kabin ısıtıcısından hiç bir farkı bence yok.

Tekrar herkese selamlar. Malum virüs problemi nedeni ile hepimize geçmiş olsun inşallah en az hasarla atlamayı başarır normal yaşantımıza bir an önce döneriz.

Isıtıcı yı bugün deneme şansım oldu ve bir problem yaşamadım. Şimdi tekrar kutusuna koyup takılacağı karavanı alana kadar dinlenmeye bıraktım.

Screenshot 20200322 235606

Screenshot 20200322 235717

Yükseltildi 12 V 8KW Hava Dizel LCD Termostat Uzakdan Kumanda Susturucu Park RV Kamyon Bot Römork Isıtma Için Araba Isıtıcı Oto Elektronikleri from Otomobiller & Motosikletler on banggood.com
3 Ay önce aldım, kullanıyorum. 8 kw gücünde, karavanımı fırın gibi yapıyor. yakıtı da çok az. Tek problemim, ısı derecesini bir türlü ayarlayamadım. Kitapcığı ingilizce ve yazılar çok küçük. Bakalım bu işten anlayan ve ingilizce bilen birini bulursam onu da çözeceğim. Önce şu corona belasından bir kurtulalım hayırlısıyla.
Ben EVDE KALIYORUM, SEN DE KAL.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR