Motokaravan Olarak Fiat Ducato - Citroen Jumper - Peugeot Boxer Hakkında Herşey....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasiko Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 272
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 252,541
Ynt: Motokaravan Olarak Fiat Ducato - Citroen Jumper - Peugeot Boxer Hakkında Herşey....

PSA Grubu Araçların İç ölçüleri

PSA Grubu; Ducato, Jumper, Boxer araçlardan Camper yapmayı planlayan arkadaşlar için araç iç ölçüleri,
Dosya 1 Adobe illustrator dosyasıdır bu programı kullanmayı bilenler, faydalanabilirler,
Dosya 2 aynı dosyanın JPEG görüntü dosyasıdır, faydalı olacağını düşünüyorum....

Dosya 1
PSA 1012m3 olculer Adobe illustrator.ai

Dosya 2
PSA 1012m3 olculer JPEG.jpg

PSA 10 12m3 ller

Etiketler
Ynt: Motokaravan Olarak Fiat Ducato - Citroen Jumper - Peugeot Boxer Hakkında Herşey....

PSA grubu araçların kayar kapılarını iptal edip karavan tipi kapı kullanmak isteyenler için iki örnek..

Ducato Kap

Ducato Limuzim Camper

Evet.Sayın Atiladi .Teşekkürleeer. Teşekkürü uzatmamın nedeni, tam ölçüler için teşekkür yorumu yazarken kapılar için örnek resimler geldi .Bende tek cevapta ikisini birden çıkartayım dedim. Bu bilgilerden sonra çekme karavan satma işini iyice hızlandırcam galiba.

Arka kapıları da bir şekilde iptal etmek yarar sağlar mı, ya da ne denli yarar sağlar acaba?

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Arka kapıları da bir şekilde iptal etmek yarar sağlar mı, ya da ne denli yarar sağlar acaba?

Cavid Sezen
Arka kapıları,Yatak altı depo kullanmayı düşünürsek iptal etmemekte fayda umarım şahsen.

gezmen' Alıntı:

Cavid Sezen

arka kapıları iptal ettiğinizde en büyük depolama alanımız olan yatak altını kullanmak eziyet olacaktır

Merhaba Atilla bey, acaba elinizde 17m3 Ducato'ya ait jpeg taslakları var mı? Yani gönderdiğiniz 12m3 ölçülerine ilişkin jpeg dosyasına benzer birşey.

Herkese mutlu günler.

17m3 deyil 15m3 demek istediniz herhalde, malesef elimde hiç bir dosyası yok, ÖTV ödemeden 2012 ye kadar karavana çevrilemeyeceği için bu araçla ilgili hiç kafa yormadım...

astroshero' Alıntı:
Merhaba Atilla bey, acaba elinizde 17m3 Ducato'ya ait jpeg taslakları var mı? Yani gönderdiğiniz 12m3 ölçülerine ilişkin jpeg dosyasına benzer birşey.

Herkese mutlu günler.

17m3 ile 15m3 uzunluk ve en olarak aynı sadece yükseklik farklı, fazladan 2m3'lük alanı yükseklikten kazanıyor

Değerli karavan sever kardaeşlerim, ducato,partner diyorsunuzda kafamız iyice karıştı. İvco daly lerin iç uzunluğu 4,50 cm. Diğerlerinden 50 cm daha uzun .Bu büyük bir avantaj değilmi cm lerin hesabını yapıp durduğumuz şu ortamda. 3aydır araba araba dolaşıyorum bir türlü karar veremedim. 15 veya 17 m3 düşünüyorum. değerli fikirlerinizi bekliyorum. Bu ara transportrıda satılığa çıkardık. Heveslilerine duyrulur.

seyyah halil' Alıntı:
Değerli karavan sever kardaeşlerim, ducato,partner diyorsunuzda kafamız iyice karıştı. İvco daly lerin iç uzunluğu 4,50 cm. Diğerlerinden 50 cm daha uzun .Bu büyük bir avantaj değilmi cm lerin hesabını yapıp durduğumuz şu ortamda. 3aydır araba araba dolaşıyorum bir türlü karar veremedim. 15 veya 17 m3 düşünüyorum. değerli fikirlerinizi bekliyorum. Bu ara transportrıda satılığa çıkardık. Heveslilerine duyrulur.

Halil bey bence gerçekten temiz bir araç bulursanız markasına modeline ve m3 olayına fazla takılmayın, hangisi denk gelirse alın

Siteye yeni üye oldum. Aylardır motokaravan sahibi olma düşüncesi vardı ama kafamda çok soru olduğu için cesarat edemiyordum. Derken bu siteye rastladım.İki gündür Sn. yyaybek beyin yapımını baştan sona okudum ve çok etkilendim. Bu bölümü de okuyunca aklımdaki bütün soruların yanıtlarını buldum. Ne denir sebep olanlardan Allah razı olsun. Sn.Yalçın Yaybek Sn.Atilla Dinçer Sn. Levent beylere ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Sayın cüneytulu aramıza hoş geldiniz,eğer yapmak gibi bir imkan ve düşünceniz varsa bizde elimizden geldiğince bildiklerimizi paylaşırız.

yakıt konusunda bilgilendirmek amacı ile, haftasonu 2500 düz dizel 10m3 jumper'ı fethiye'ye bıraktım 70lt mazotla 770km yaptı

yaybek' Alıntı:
Sayın cüneytulu aramıza hoş geldiniz,eğer yapmak gibi bir imkan ve düşünceniz varsa bizde elimizden geldiğince bildiklerimizi paylaşırız.

Yusuf bey teşekkürler, şu an karıncalar gibi bilgi toplamaya ve araç aramaya başladım, sizlerin değerli görüşleri bulunmaz bir nimet. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

Sayın Cüneytulu heyecanınızı çok iyi anlıyorum buradaki arkadaşların hepsi sizin taşıdığınız bu heyecanı yaşadı şuda varki gayret ederseniz olmayacak birşey değil bizde bulunmaz hint kumaşı değiliz ;D Allah sizlerede hayırlı uzun ömürler versin umarım güzel bir araba bulursunuz ve sizde hayalinize kavuşursunuz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR