Arama sonuçlarınız

1. pınarkaracar

Motokaravan Vergi̇si̇ - Si̇gortasi - ( Alıntıdır, )

Merhaba sigorta konusunda yardimci olabilirim 05333681300 Sevgiler

2. pınarkaracar

Eruh'a Kitap Gönderiyoruz

bende herşey hazır 4 büyük koli 2 tane daha çıktı sponsor eksikti kargo için ,onu da cumartesi halledittim bende bir iki güne yollayacağım. kitaplarımı görünce çok sevineceksiniz tam istediğimiz gibi
  3. pınarkaracar

Hocam, ne zaman dönecekseniz bende o zaman göndereyim daha iyi olur. Hem belki daha fazla kitap toplanır. Bana dönüş tarihinizi bildirseniz sevinirim. Selamlar

4. pınarkaracar

elinize,yüreğinize sağlık
  5. pınarkaracar

Bende bugün kendi kolimi yaptım. Dün kardeş okul kampanyası yapan koleje gidip kitaplara baktım.İlköğretim öğrencileri bana pek bir şey bırakmamışlar ,çok güzel hazırlamışlar. Lakin önümüzdeki hafta okulların kapanmasına kadar beklemek istiyorlar.Daha gelecek olan kitaplar varmış.Bende olur...

6. pınarkaracar

Gökhan Hocam Bu arada size gelen bir paket var ise burada paylaşırmısınız. Tşk.

7. pınarkaracar

Merhaba Çok yakın bir dostumun oğlu öğretmenleri ile birlikte 2haftadır,okuduğu kolejde bir kampanya başlattılar. KARDEŞ OKUL projesi ile Eruh'daki okulumuza gönderilmek üzere kitapları topladılar. Umuyorum kısa sürede ulaştırabileceğiz. Detayları daha sonra bildiriceğim.
  8. pınarkaracar

100 Temel eser kitapyurdu üyelerine oldukça avantajlı (49 tl).Yurt içi kargo ile çalışıyorlarmış. İlgilenlere duyrulur.
  9. pınarkaracar

Ben dün kendi kütüphanemde iki koli kitap ayırdım. Ayrıca kırtasiye ile görüşüp,başka malzemeler temin edeceğim.

10. pınarkaracar

SİİRT / Eruh İMKB YİBO acil kitap

Ynt: SİİRT / Eruh İMKB YİBO acil kitap Herkese Merhaba Hacer Hanım teşekkürler ve çok geçmiş olsun. Konu ile ilgili ayrı bir etkinlik ve duyuru yapılıcak.Ama bu zaman zarfında Gökhan Hocamıza kargo ile kitapları ulaştırırsanız çok memnun oluruz. Öğrencilerin ve dolayısyla kütüphanenin ihtiyaç...

11. pınarkaracar

SİİRT / Eruh İMKB YİBO acil kitap

Ynt: SİİRT / Eruh İMKB YİBO acil kitap Hocam,bireysel olarak elimden geleni yaparım lakin gezenbilir ailesi çok büyük eminim güzel şeyler yapacağız.
  12. pınarkaracar

Gezenbilir 5. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

Ynt: Gezenbilir 5. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011) ilkine katılmıştım :) çok zaman geçmiş....iyi eğlenceler

13. pınarkaracar

Gezenbilir; Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010)

Ynt: Gezenbilir; Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010) enteresan geldi çiğdem :) yedigöllerde kendimiz toplamıştık :)
  14. pınarkaracar

Gezenbilir; Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010)

Ynt: Gezenbilir; Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010) Ayarlayabilirsem gelmek isterim ihtiyacım var anlamadığım rehberlik tamam da yakacak ücreti ne demek :)
  15. pınarkaracar

5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010)

Ynt: 5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) yine özledim diyicem yine inanmayacaksınız :( geçtiğimiz senelerde çok keyifliydi yine keyifli olacaktır...şimdiden hayırlı iftarlar selamlar

16. pınarkaracar

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) o çok ihtiyacım varki anlatamam :( beytülşebab şark haberinden sonra :( ayarlayabilirsek gelmek istiyorum
  17. pınarkaracar

Gezenbilir; Maşukiye - Sapanca Gölü Doğa Yürüyüşü Etkinliği Duyurusu (06 Haziran 2010)

Ynt: Gezenbilir; Maşukiye - Sapanca Gölü Doğa Yürüyüşü Etkinliği Duyurusu (06 Haziran 2010) tamam canım fundaya ulaşmaya çalışırım :)
  18. pınarkaracar

Gezenbilir; Maşukiye - Sapanca Gölü Doğa Yürüyüşü Etkinliği Duyurusu (06 Haziran 2010)

Ynt: Gezenbilir; Maşukiye - Sapanca Gölü Doğa Yürüyüşü Etkinliği Duyurusu (06 Haziran 2010) gelmek isteyen olursa gelebilirmi :)aniden

19. pınarkaracar

Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Yollarında Duyuru (13 Mart 2010)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Yollarında Duyuru (13 Mart 2010) Dünyadan bi haber kalmışım....Tebrik ederim arkadaşlar...Harika bir işe başlamışsınız...Bende birşeyler yapmaya çalışacağım...
  20. pınarkaracar

Gezenbilir "Galata Yöresi Yahudi Kültürü" Turu (06 Aralık 2009)

Ynt: Gezenbilir "Galata Yöresi Yahudi Kültürü" Turu (06 Aralık 2009) arkadaşlar ,üşütmüşüm fena halde katılamadığım için özür dilerim. fotograflarınızı bekliyoruz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri